| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Świętokrzyskie: Bezpłatny audyt marketingowy dla młodych firm

Świętokrzyskie: Bezpłatny audyt marketingowy dla młodych firm

Nawet 120 przedsiębiorców może skorzystać z bezpłatnych badań marketingowych dla swoich nowo założonych firm, w ramach projektu realizowanego przez konsorcjum trzech instytucji - w tym Kielecki Park Technologiczny.

Jak poinformowała Anna Roży z KPT, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej projekt "Audyt Marketingowy Młodej Firmy" przygotowano z myślą o przedsiębiorstwach, które działają na rynku nie dłużej niż trzy lata.

W ramach projektu eksperci marketingu spotykają się z właścicielami i pracownikami firm, analizują sposób ich działania, a potem wskazują mocne i słabe strony produktów i usług oferowanych przez oceniane przedsiębiorstwa. Przeprowadzający audyt przygotowują raport, w którym podają wskazówki, jakie działania należy podjąć, żeby informacje o firmach docierały do jak największej liczby klientów - tak, aby stały się widoczne na rynku.

Z usługi skorzystało już kilkadziesiąt firm, nabór będzie prowadzony do wyczerpana miejsc. Do udziału w projekcie, który będzie realizowany do czerwca 2013 r., mogą zgłaszać się przedsiębiorcy z całej Polski. Szczegóły zamieszczono na stronie internetowej: www.ammf.pl

Przedsięwzięcie realizuje konsorcjum instytucji: Górnośląska Agencja Promocji Przedsiębiorczości S.A., Agencja Rozwoju Lokalnego oraz Gmina Kielce - reprezentowana przez Kielecki Park Technologiczny.

Projekt o wartości 3 mln zł w 85 proc. finansuje UE, w ramach programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

S-NET

Główne dziedziny działalności przedsiębiorstwa to dostawa nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych dla biznesu i ISP; integracja rozwiązań IT takich jak: serwery, sprzęt telekomunikacyjny,​ ​sprzęt​ ​sieciowy,​ ​outsorcing​ ​IT.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK