| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Zmiany podatkowe od 2007 roku

Zmiany podatkowe od 2007 roku

Prawo i Sprawiedliwość zgłosi w grudniu autopoprawkę do budżetu na 2006 rok, a postulowane przez to ugrupowanie zmiany w podatkach są możliwe dopiero od 2007 roku - poinformowali liderzy partii.

"Będziemy chcieli w grudniu wprowadzić autopoprawkę, by budżet był uchwalony w lutym 2006 roku. (...) Zmian podatkowych nie da się wprowadzić w 2006 roku, a dopiero w przyszłym (2007 roku)" - powiedział podczas prezentacji programu gospodarczego PiS poseł Kazimierz Marcinkiewicz.PiS przedstawił program, którego głównym celem jest zwiększenie zatrudnienia, aby w 2009 roku stopa bezrobocia spadła do 9 proc., a tempo wzrostu PKB osiągnęło poziom 7 proc.. Program PiS przewiduje ustalenie stałego, niezmiennego warunku dotyczącego poziomu deficytu budżetowego - na stałym nominalnym poziomie 30 mld zł."Jesteśmy przekonani, że deficyt budżetu na 2006 rok domknie się na poziomie 30 mld zł" - powiedział Marcinkiewicz.Obecny rząd planuje, że deficyt jaki zostanie zapisany w projekcie ustawy budżetowej na 2006 rok będzie mieścił się w przedziale 29-33 mld zł, ale według ministra finansów jest szansa, że będzie to poniżej 30 mld zł.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Profesjonalny Wywiad Gospodarczy „Skarbiec” Sp. z o.o.

Profesjonalny Wywiad Gospodarczy „Skarbiec” Sp. z o.o. – spółka zależna Kancelarii Prawnej Skarbiec R. Nogacki Sp.K. specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu szeroko rozumianego wywiadu i kontrwywiadu biznesowego skierowanych głównie do średnich i dużych firm.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK