| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Ciekawa konferencja dla branży TSL – kolejna już w kwietniu

Ciekawa konferencja dla branży TSL – kolejna już w kwietniu

10 marca 2016 r. w Łodzi odbyła się bezpłatna konferencja pod nazwą „Łódzkie Spotkanie na styku Prawa, Podatków i Branży TSL”, zorganizowana dla branży TSL przez Kancelarię Prawno-Podatkową Mariański Group. Infor.pl był patronem medialnym tego wydarzenia.

W konferencji wzięło udział 100 osób z całej Polski, reprezentujących różne firmy z branży TSL. Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Tematyka sukcesji, rozliczeń wyjazdów służbowych, noclegów pracowników, czyli kabinówek, podatku VAT i kontroli podatkowych okazała się bardzo aktualna. W trakcie przerw po każdym panelu, uczestnicy korzystali z bezpłatnych porad prawników  i doradców podatkowych. Omawiane problemy czasem wykraczały poza poruszane na konferencji tematy. Zwłaszcza w trakcie dłuższej przerwy na lunch, eksperci Mariański Group mogli bardziej szczegółowo odpowiedzieć na pytania uczestników.

Nie obyło się bez przyjemnych akcentów i prezentów. Każdy z uczestników konferencji otrzymał bezpłatny dostęp do e-booków, autorstwa kancelarii „Transport, spedycja, logistyka – zwiększone ryzyka kontroli podatkowych” i „Sukcesja w firmie – dlaczego każdy przedsiębiorca potrzebuje planu sukcesji” oraz 20. proc. kupony rabatowe na prenumeratę pisma „Truck&Business Polska” od wydawnictwa Eurologistics, patrona medialnego.

Na koniec odbyła się loteria wizytówkowa, na której rozlosowano nagrody od patronów medialnych:  trzy pakiety książek wraz z CD i pięć testowych dostępów na 14 dni do Portalprzewoznikow.pl od wydawnictwa Wiedza i Praktyka, a także trzy prenumeraty roczne wydań cyfrowych tygodnika „Polska Gazeta Transportowa”. Sponsorem konferencji była  firma DKV Euro Service.

Uczestnicy konferencji już są zainteresowani następnymi szkoleniami z tej tematyki. Dynamiczne zmiany przepisów i regulacji prawnych predysponują menadżerów z branży TSL do ciągłego poszerzania wiedzy. Prof. Adam Mariański oraz zespól prawników i doradców podatkowych od dawna specjalizują się w obsłudze tej branży, dlatego wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom i planują już następne konferencje dla TSL, najbliższą – 14 kwietnia 2016.

reklama

Polecamy artykuły

Data publikacji:

Zdjęcia

Ciekawa konferencja dla branży TSL – kolejna już w kwietniu
Ciekawa konferencja dla branży TSL – kolejna już w kwietniu

Klasyfikacja Środków Trwałych 2016 ze stawkami amortyzacji i powiązaniem z KŚT 201079.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Józef Edmund Nowicki

CONEXIS Kancelaria Zamówień Publicznych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »