| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Wysoka jakość staży i praktyk a rozwój organizacji – debata pracodawców z Wrocławia

Wysoka jakość staży i praktyk a rozwój organizacji – debata pracodawców z Wrocławia

Debata pracodawców "Wysoka jakość staży i praktyk a rozwój organizacji" odbędzie się dnia 7 listopada 2013 r. we Wrocławiu.

Już 7 listopada we Wrocławiu pracodawcy z regionu wezmą udział w dyskusji poświęconej wyzwaniom w obszarze realizacji staży i praktyk w firmach oraz ich wpływowi na rozwój organizacji. Debata koncentrująca się wokół Polskich Ram Jakości Staży i Praktyk, czyli zbioru norm i standardów dotyczących realizacji staży i praktyk w firmach, odbędzie się w ramach Regionalnego Konwentu HR organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami.

Podczas debaty, pracodawcy spróbują odpowiedzieć na pytanie: w jaki sposób wysokiej jakości programy staży i praktyk mogą wpłynąć na rozwój organizacji. – Inwestycja w rzetelne programy praktyk i staży jest w perspektywie długofalowej inwestycją w rozwój całej organizacji i bezpośrednio przekłada się na jej efektywność. Dlatego ważne jest, by staże i praktyki charakteryzowały się dobrą jakością i wysokim walorem edukacyjnym - komentuje Piotr Palikowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.

Zobacz również: Wiadomości

W programie Konwentu przewidziany jest również szereg wystąpień specjalistów z różnych sektorów HR. Zagadnienia, które będą poruszane na kolejnych sesjach plenarnych to m.in. e-szkolenia, nowoczesne zarządzanie motywacją, budowanie strategii HR czy programy świadczeń pozapłacowych. Wydarzenie jest skierowane zarówno do dyrektorów i menedżerów personalnych, jak i do pozostałych pracowników działów HR. Udział w wydarzeniu jest okazją do nawiązania kontaktów z przedstawicielami branży czy wymiany wiedzy oraz doświadczeń.

Konferencje Regionalny Konwent HR to branżowe spotkania dla osób zawodowo zajmujących się zarządzaniem zasobami ludzkimi, organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami w 5 największych miastach w Polsce. Ubiegłoroczna, pierwsza edycja Konferencji zgromadziła ponad 500 osób reprezentujących działy personalne z Pomorza, Śląska, Dolnego Śląska, Wielkopolski i Małopolski. Więcej informacji na stronie www.pszk.pl.

Zadaj pytanie: Forum Kadry

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Witold Chomiczewski

Radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK