| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > e-Dyrektor Finansowy - VAT 2013

e-Dyrektor Finansowy - VAT 2013

Zapraszamy do BEZPŁATNEGO UDZIAŁU w seminarium z cyklu e-Dyrektor Finansowy "NARZĘDZIA INFORMATYCZNE DLA DZIAŁÓW FINANSOWYCH - Podatek VAT od 2013 roku - nowy model fakturowania oraz inne zmiany podatkowe", które odbędzie się 10 stycznia 2013 roku w Warszawie.

BEZPŁATNY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

*Ilość miejsc ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Gość specjalny - prof. Witold Modzelewski z Instytutu Studiów Podatkowych

PROGRAM konferencji  znajduje się na stronie https://www.cpi.com.pl/patronat/edf/

Z początkiem nowego roku wejdzie w życie największa w dotychczasowej historii nowelizacja ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług. Przebudowa systemu podatku od towarów i usług uzasadniana jest m.in. koniecznością dostosowania przedmiotowych przepisów do wymogów wprowadzonych Dyrektywą 2010/45/UE harmonizującą regulacje dotyczące fakturowania, a także orzecznictwem Trybunału Sprawiedliwości UE.

Jedna z kluczowych zmian wprowadza całkowicie nowy rozdział dotyczący fakturowania. Przepisy te w istocie zburzą istniejący prawie od dwudziestu lat system fakturowania oparty na normatywnym wzorcu, zastępując je jedynie zasadami ramowymi, wymagające od podatników indywidualnego wyboru własnego wzorca fakturowania i dokumentowania tego podatku.

Ideą naszego seminarium jest nie tylko przedstawienie przepisów prawa ale i pokazanie narzędzi informatycznych, które pozwalają bez większych problemów przechodzić przez zmiany w przepisach.
Seminarium ma za zadanie przedstawienie zmian i ich konsekwencji w funkcjonowaniu firmy. Uczestnicy uzyskają informacje przydatne w prawidłowym prowadzeniu działalności. Dowiedzą się także, jak nie przejmować się zmianą przepisów dot. VATu wykorzystując narzędzia informatyczne w wersji zgodnej z aktualnymi przepisami podatkowymi oraz prawa pracy.

Organizator: Centrum Promocji Informatyki sp. z o.o. ; Więcej Informacji: pr@cpi.com.pl

Faktura VAT i fakturowanie w 2013 roku - wyjaśnienia Ministerstwa Finansów

VAT 2013 - najważniejsze zmiany w wyjaśnieniach Ministerstwa Finansów

Kasy fiskalne 2013 – zakres zwolnień w wyjaśnieniach Ministerstwa Finansów

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Pismo "Niebieska Linia"

Dwumiesięcznik poświęcony problematyce przemocy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »