| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > e-Dyrektor Finansowy - VAT 2013

e-Dyrektor Finansowy - VAT 2013

Zapraszamy do BEZPŁATNEGO UDZIAŁU w seminarium z cyklu e-Dyrektor Finansowy "NARZĘDZIA INFORMATYCZNE DLA DZIAŁÓW FINANSOWYCH - Podatek VAT od 2013 roku - nowy model fakturowania oraz inne zmiany podatkowe", które odbędzie się 10 stycznia 2013 roku w Warszawie.

BEZPŁATNY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

*Ilość miejsc ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Gość specjalny - prof. Witold Modzelewski z Instytutu Studiów Podatkowych

PROGRAM konferencji  znajduje się na stronie https://www.cpi.com.pl/patronat/edf/

Z początkiem nowego roku wejdzie w życie największa w dotychczasowej historii nowelizacja ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług. Przebudowa systemu podatku od towarów i usług uzasadniana jest m.in. koniecznością dostosowania przedmiotowych przepisów do wymogów wprowadzonych Dyrektywą 2010/45/UE harmonizującą regulacje dotyczące fakturowania, a także orzecznictwem Trybunału Sprawiedliwości UE.

Jedna z kluczowych zmian wprowadza całkowicie nowy rozdział dotyczący fakturowania. Przepisy te w istocie zburzą istniejący prawie od dwudziestu lat system fakturowania oparty na normatywnym wzorcu, zastępując je jedynie zasadami ramowymi, wymagające od podatników indywidualnego wyboru własnego wzorca fakturowania i dokumentowania tego podatku.

Ideą naszego seminarium jest nie tylko przedstawienie przepisów prawa ale i pokazanie narzędzi informatycznych, które pozwalają bez większych problemów przechodzić przez zmiany w przepisach.
Seminarium ma za zadanie przedstawienie zmian i ich konsekwencji w funkcjonowaniu firmy. Uczestnicy uzyskają informacje przydatne w prawidłowym prowadzeniu działalności. Dowiedzą się także, jak nie przejmować się zmianą przepisów dot. VATu wykorzystując narzędzia informatyczne w wersji zgodnej z aktualnymi przepisami podatkowymi oraz prawa pracy.

Organizator: Centrum Promocji Informatyki sp. z o.o. ; Więcej Informacji: pr@cpi.com.pl

Faktura VAT i fakturowanie w 2013 roku - wyjaśnienia Ministerstwa Finansów

VAT 2013 - najważniejsze zmiany w wyjaśnieniach Ministerstwa Finansów

Kasy fiskalne 2013 – zakres zwolnień w wyjaśnieniach Ministerstwa Finansów

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Sedlak & Sedlak

Jesteśmy najstarszą polską firmą doradztwa HR. To zobowiązuje.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »