| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Finanse > Lokaty > Rachunki i konta oszczędnościowe > Najlepsze pożyczki i kredyty gotówkowe w maju 2011 - porada

Najlepsze pożyczki i kredyty gotówkowe w maju 2011 - porada

Eksperci zwracają uwagę na nowe promocje pożyczek i kredytów gotówkowych znowu zaskakuje. Do którego banku warto udać się po finansowanie w maju? Na rynku nie brakuje ciekawych ofert.

Większość najlepszych kredytów gotówkowych kusi specjalnymi propozycjami. Klientom w standardzie oferowana jest promocyjna wysokość prowizji (w tym często 0% prowizji albo spora redukcja) lub obniżone oprocentowanie. Dodatkowo mogą oni liczyć na preferencje w zakresie innych produktów, takich jak np. zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta lub brak opłat za użytkowanie karty kredytowej.

Przeanalizowano oferty ponad dwudziestu największych banków uniwersalnych, działających w Polsce. Przyjęto te same parametry kredytu i porównaliśmy wysokość miesięcznej raty kredytowej. Na tej bazie opracowany został ranking, którego laureatem ponownie został kredyt gotówkowy Getin Bank.

Miesięcznie za kredyt gotówkowy, udzielony na 12 miesięcy, przy kwocie kredytu 5 000 zł, rata wynosi tylko 436 zł, co jest możliwe dzięki oprocentowaniu na poziomie jedynie 8,4% oraz prowizji 0%. Dla takich warunków cenowych koszt kredytu wyniesie tylko ponad 220 zł!

Najlepsze kredyty gotówkowe na rynku! Bez prowizji!

Miejsce drugie zdobył Bank Zachodni WBK z ratą 439 zł, czyli jedynie o 3 zł wyższą niż u lidera rankingu. Warto jednak pamiętać o tym, że, reklamowane w mediach przez Antonio Banderasa oprocentowanie 5,99% dostępne jest dla klientów o najlepszych wyniku oceny zdolności i wiarygodności kredytowej, zaś najniższa stawka prowizji na poziomie od 1% jest osiągalna dla osób, które zdecydują się nabyć wybrany pakiet konta osobistego oraz zdecydować się na kartę kredytową.

Na trzeciej pozycji uplasowała się oferta BNP Paribas Fortis. W jej ramach programu „Zrealizuj swój plan” udostępniono kredyt z oprocentowaniem w wysokości 9,9% rocznie! Dodatkowym atutem tej oferty jest brak prowizji! Jednak, aby móc liczyć na najlepsze warunki, niezbędne jest otwarcie konta w wybranym pakiecie i utrzymanie go aktywnego przez cały okres spłaty oraz przystąpienie do ubezpieczenia.

Tuż za podium znalazły się oferty Lukas Banku oraz Banku Millennium. Udostępniają one również niskie oprocentowanie nominalne - odpowiednio 6,99% oraz 10,9% (w Millennium przy zakupie ubezpieczenia oprocentowanie może być obniżone o 3pp., czyli w tym przypadku nawet od 7,9%). Dla najkorzystniejszych warunków w ofercie Lukas Banku wymagany jest zakup ubezpieczenia, zaś w Banku Millennium najlepszy wynik oceny zdolności kredytowej.

Promocyjne oferty zazwyczaj wymagają spełnienia określonych kryteriów, dopiero po tym można cieszyć się najlepszą ceną. Poniżej przedstawiono najczęstsze wymagania ofert specjalnych:

reklama

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Kredyty z najniższym oprocentowaniem dostępne są tylko dla nielicznych szczęśliwców.
Kredyty z najniższym oprocentowaniem dostępne są tylko dla nielicznych szczęśliwców.

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Mariusz Urawski

Prawnik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »