| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Finanse > Kursy Walut > Komentarze rynkowe > Najświeższe dane ADP przed nami

Najświeższe dane ADP przed nami

Jak w każdy, pierwszy piątek miesiąca, sytuacja na rynku uzależniona jest od informacji, które poznamy o godz. 14.30. Wówczas amerykański Departament Pracy opublikuje dane na temat swojego sektora. Ostatnimi czasy informacje te były szczególnie istotne, ponieważ rzutowały na decyzję FED z 3 listopada.

Dzisiaj rano naruszenie rejonu 3,00 nie okazało się trwałe i notowania powróciły powyżej tej granicy. Wszystko będzie teraz zależeć od zachowania się EUR/USD. Jeżeli po południu zobaczymy na tej parze spadki, to kurs USD/PLN powinien wyjść ponad poziom 3,05, co byłoby sygnałem do wzrostów na kolejne dni.

Polecamy serwis: Inwestycje

Wczorajszy szczyt, ustanowiony pod wieczór, to rejon 1,3247. Na razie nie udaje się go sforsować. Niewykluczone, że na chwilę dojdzie do tego po godz. 14:30. Generalnie taka zmienność, jaka miała miejsce wczoraj, paradoksalnie może świadczyć o słabości strony popytowej, co sugerowałoby spadki dzisiaj po południu. Scenariusz minimum zakłada do końca dnia zniżkę w rejon 1,3150. Test okolic 1,3280, które są kolejnym silnym oporem, wydaje się mniej prawdopodobny.

Na razie nie udało się naruszyć okolic wczorajszego szczytu na 1,5666 . Nie jest to wykluczone dzisiaj, zwłaszcza, że rynek znajduje się blisko istotnych 1,5650. Nie wydaje się jednak, aby kolejna ważna strefa, 1,5680-1,5700, była do sforsowania. Po południu to dolar może zyskiwać, co oznaczałoby, że będziemy kierować się w stronę 1,5600-1,5620.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Motiveo

Motiveo.pl to nowy sposób na tworzenie współczesnych systemów motywacyjnych dla handlowców. Platforma ta przeznaczona jest dla całego sektora MŚP.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »