| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Zmiany w kierownictwie MRR

Zmiany w kierownictwie MRR

Na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego powołany został Adam Zdziebło, dotychczasowy podsekretarz stanu. Hanna Jahns, pełniąca funkcję sekretarza stanu w MRR do 15 lutego 2010 r., rozpoczęła pracę w Komisji Europejskiej w Gabinecie Komisarza ds. Polityki Regionalnej Johannesa Hahna.

Od 12 stycznia 2009 roku do 15 lutego 2010 roku pełnił funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego.

Adam Zdziebło jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Ukończył podyplomowe studia z zakresu integracji europejskiej w Ośrodku Studiów Europejskich Uniwersytetu Śląskiego. Posiada również kompleksową wiedzę związaną z przygotowaniem Podstaw Wsparcia Wspólnoty i EFRR. Koordynator projektów europejskich. Współtwórca Programu Rozwoju Subregionów (poziom NUTS III) w zakresie efektywnego wykorzystywania środków unijnych.

Adam Zdziebło przed objęciem funkcji podsekretarza stanu był Szefem Gabinetu Politycznego MRR. Wieloletni pracownik, a następnie dyrektor Związku Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego z siedzibą w Rybniku. Adam Zdziebło jest również samorządowcem.

Będąc radnym Sejmiku Województwa Śląskiego III kadencji współprzewodniczył pracom Komisji Rozwoju i Zagospodarowania Przestrzennego oraz Komisji ds. Rozwoju Samorządów, Przedsiębiorczości i Promocji Regionu. Ponadto, pracował w Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Współpracy Zagranicznej i Integracji Europejskiej. Jest laureatem nagrody Phoenix Sariensis.

MRR/IN

Zobacz także: Finanse i rozwój Wieszjak.pl

reklama

Polecamy artykuły

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Schemat dziedziczenia przez dziadków spadkodawcy
Schemat dziedziczenia przez dziadków spadkodawcy

Klasyfikacja Środków Trwałych 2016 ze stawkami amortyzacji i powiązaniem z KŚT 201079.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Mariusz Gierus

Prawnik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »