| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Zmiany w kierownictwie MRR

Zmiany w kierownictwie MRR

Na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego powołany został Adam Zdziebło, dotychczasowy podsekretarz stanu. Hanna Jahns, pełniąca funkcję sekretarza stanu w MRR do 15 lutego 2010 r., rozpoczęła pracę w Komisji Europejskiej w Gabinecie Komisarza ds. Polityki Regionalnej Johannesa Hahna.

Od 12 stycznia 2009 roku do 15 lutego 2010 roku pełnił funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego.

Adam Zdziebło jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Ukończył podyplomowe studia z zakresu integracji europejskiej w Ośrodku Studiów Europejskich Uniwersytetu Śląskiego. Posiada również kompleksową wiedzę związaną z przygotowaniem Podstaw Wsparcia Wspólnoty i EFRR. Koordynator projektów europejskich. Współtwórca Programu Rozwoju Subregionów (poziom NUTS III) w zakresie efektywnego wykorzystywania środków unijnych.

Adam Zdziebło przed objęciem funkcji podsekretarza stanu był Szefem Gabinetu Politycznego MRR. Wieloletni pracownik, a następnie dyrektor Związku Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego z siedzibą w Rybniku. Adam Zdziebło jest również samorządowcem.

Będąc radnym Sejmiku Województwa Śląskiego III kadencji współprzewodniczył pracom Komisji Rozwoju i Zagospodarowania Przestrzennego oraz Komisji ds. Rozwoju Samorządów, Przedsiębiorczości i Promocji Regionu. Ponadto, pracował w Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Współpracy Zagranicznej i Integracji Europejskiej. Jest laureatem nagrody Phoenix Sariensis.

MRR/IN

Zobacz także: Finanse i rozwój Wieszjak.pl

reklama

Polecamy artykuły

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Schemat dziedziczenia przez dziadków spadkodawcy
Schemat dziedziczenia przez dziadków spadkodawcy

Rachunkowość Budżetowa764.15 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Kamil Kopka

Wiceprezes ds. finansowania rolnictwa i budownictwa

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK