| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Ofiary przestępstw otrzymają bezpłatne porady

Ofiary przestępstw otrzymają bezpłatne porady

W okresie od dnia 22 do 28 lutego 2010 roku w ramach organizowanego w tych dniach ogólnopolskiego Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw dyżurni prokuratorzy będą udzielali ofiarom przestępstw bezpłatnych porad.

Prokurator Apelacyjny w Lublinie informuje, iż w okresie od 22 lutego do 28 lutego 2010 r., w ramach organizowanego w tych dniach ogólnopolskiego Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw, w każdej miejscowości będącej siedzibą jednostki organizacyjnej prokuratury okręgu apelacji lubelskiej - dyżurni prokuratorzy będą udzielali ofiarom przestępstw bezpośrednich i telefonicznych informacji o przysługujących im uprawnieniach.

Na tablicach ogłoszeń w siedzibach poszczególnych jednostek oraz na stronach internetowych prokuratury, jak też w innych publicznie dostępnych miejscach, zamieszczone zostaną, z odpowiednim wyprzedzeniem, informacje o pełnionych w Tygodniu Pomocy Ofiarom Przestępstw dyżurach prokuratorskich, ze wskazaniem osób, które będą udzielały porad, miejsca i godzin świadczenia porad oraz numerów telefonów.

Informację o punktach i godzinach przyjęć ofiar przestępstw, oczekujących pomocy, rzecznicy prasowi jednostek prokuratury przekażą również do lokalnych mediów w celu popularyzacji obchodów Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw.

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw został ukierunkowany na zapewnienie pomocy ofiarom przestępstw, natomiast nie jest jego celem udzielanie w ramach tego przedsięwzięcia bezpłatnych porad prawnych pozostałym interesantom prokuratury.

Zobacz także: Prawo karne Wieszjak.pl

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Edyta Jagiełło

Radca prawny w Raczkowski Paruch sp.k. Zajmuje się bieżącą obsługą spółek w zakresie prawa pracy oraz doradza Klientom w obszarach ochrony danych osobowych pracowników, w tym przetwarzania danych osobowych w grupach kapitałowych, włącznie z transferem danych za granicę. Obszar jej specjalizacji obejmuje także pracowniczo-prawne zagadnienia związane z międzynarodowymi transferami przedsiębiorstw. Jej Klientami są między innymi wiodące spółki z branży IT, farmaceutycznej i turystycznej.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK