| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Ofiary przestępstw otrzymają bezpłatne porady

Ofiary przestępstw otrzymają bezpłatne porady

W okresie od dnia 22 do 28 lutego 2010 roku w ramach organizowanego w tych dniach ogólnopolskiego Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw dyżurni prokuratorzy będą udzielali ofiarom przestępstw bezpłatnych porad.

Prokurator Apelacyjny w Lublinie informuje, iż w okresie od 22 lutego do 28 lutego 2010 r., w ramach organizowanego w tych dniach ogólnopolskiego Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw, w każdej miejscowości będącej siedzibą jednostki organizacyjnej prokuratury okręgu apelacji lubelskiej - dyżurni prokuratorzy będą udzielali ofiarom przestępstw bezpośrednich i telefonicznych informacji o przysługujących im uprawnieniach.

Na tablicach ogłoszeń w siedzibach poszczególnych jednostek oraz na stronach internetowych prokuratury, jak też w innych publicznie dostępnych miejscach, zamieszczone zostaną, z odpowiednim wyprzedzeniem, informacje o pełnionych w Tygodniu Pomocy Ofiarom Przestępstw dyżurach prokuratorskich, ze wskazaniem osób, które będą udzielały porad, miejsca i godzin świadczenia porad oraz numerów telefonów.

Informację o punktach i godzinach przyjęć ofiar przestępstw, oczekujących pomocy, rzecznicy prasowi jednostek prokuratury przekażą również do lokalnych mediów w celu popularyzacji obchodów Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw.

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw został ukierunkowany na zapewnienie pomocy ofiarom przestępstw, natomiast nie jest jego celem udzielanie w ramach tego przedsięwzięcia bezpłatnych porad prawnych pozostałym interesantom prokuratury.

Zobacz także: Prawo karne Wieszjak.pl

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Magdalena Siwicka

Partner Zarządzający w Grupa HR Masters, trener biznesu i executive coach. HR Biznes Partner, z kilkunastoletnią praktyką prowadzenia własnego biznesu. Praktyk HR realizujący projekty z następujących obszarów: planowanie procesów HR, wdrożenia modeli kompetencyjnych, programy rozwojowe czy audyty personalne. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie doradcze i trenerskie. W swojej pracy kładzie nacisk na badanie efektywności wszelkich procesów z obszaru polityki personalnej. Uważa, że wszelkie procedury są dla ludzi a nie ludzie dla procedur. W swoich projektach skupia się na realnych korzyściach zarówno dla organizacji jak i pracowników. Wierzy w ludzi i efektywność działań rozwojowych. Śledzi trendy na rynku i w branży – jest nastawiona na innowacyjność i działanie. Współpomysłodawczyni portalu HRPolska.pl, który powstał z zamiłowania do branży HR

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »