| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Ofiary przestępstw otrzymają bezpłatne porady

Ofiary przestępstw otrzymają bezpłatne porady

W okresie od dnia 22 do 28 lutego 2010 roku w ramach organizowanego w tych dniach ogólnopolskiego Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw dyżurni prokuratorzy będą udzielali ofiarom przestępstw bezpłatnych porad.

Prokurator Apelacyjny w Lublinie informuje, iż w okresie od 22 lutego do 28 lutego 2010 r., w ramach organizowanego w tych dniach ogólnopolskiego Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw, w każdej miejscowości będącej siedzibą jednostki organizacyjnej prokuratury okręgu apelacji lubelskiej - dyżurni prokuratorzy będą udzielali ofiarom przestępstw bezpośrednich i telefonicznych informacji o przysługujących im uprawnieniach.

Na tablicach ogłoszeń w siedzibach poszczególnych jednostek oraz na stronach internetowych prokuratury, jak też w innych publicznie dostępnych miejscach, zamieszczone zostaną, z odpowiednim wyprzedzeniem, informacje o pełnionych w Tygodniu Pomocy Ofiarom Przestępstw dyżurach prokuratorskich, ze wskazaniem osób, które będą udzielały porad, miejsca i godzin świadczenia porad oraz numerów telefonów.

Informację o punktach i godzinach przyjęć ofiar przestępstw, oczekujących pomocy, rzecznicy prasowi jednostek prokuratury przekażą również do lokalnych mediów w celu popularyzacji obchodów Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw.

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw został ukierunkowany na zapewnienie pomocy ofiarom przestępstw, natomiast nie jest jego celem udzielanie w ramach tego przedsięwzięcia bezpłatnych porad prawnych pozostałym interesantom prokuratury.

Zobacz także: Prawo karne Wieszjak.pl

reklama

Polecamy artykuły

Źródło:

Prawnik.pl

Zdjęcia


Rachunkowość Budżetowa764.15 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Brzezińska Narolski Adwokaci sp.p

Kancelaria prawna

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK