| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Cięcie kosztów za pomocą internetowego outsourcingu

Cięcie kosztów za pomocą internetowego outsourcingu

W warunkach kryzysu stałe efekty optymalizacji kosztów firma może osiągnąć poprzez przemyślaną restrukturyzację procesu zarządzania. Jednym ze sposobów na skuteczne oszczędzanie jest outsourcing płac i kadr, który dostępny jest także za pośrednictwem Internetu.

Według amerykańskiej agencji badawczej Gartner do końca tego roku światowy rynek oprogramowania na żądanie wzrośnie o 22 proc. do około 8 mld USD.

Główną częścią tego segmentu jest outsourcing płacowo-kadrowy, który przyczynia się m.in. do znacznego usprawnienia funkcjonowania organizacji, wyeliminowania błędów w dokumentacji i daje pewność profesjonalnego wykonania zadań.

Do dostępnych na rynku systemów typu SaaS należy Quinyx WorkForce, który pozwala na samodzielne realizowanie całości lub części operacji płacowo-kadrowych za pośrednictwem Internetu.

Dzięki zdalnemu dostępowi do swoich danych, firma może zreorganizować działania kadrowe, uczynić je bardziej elastycznymi i bezpieczniejszymi.

Jedną z głównych zalet zastosowania tego rozwiązania jest dużo niższy koszt hostingu oprogramowania w porównaniu do kosztów zakupu klasycznych systemów.

Ponadto dzięki Quinyx WorkForce pracownicy działów personalnych po samodzielnym wprowadzeniu podstawowych danych mogą z dowolnego miejsca zarządzać procesami płacowymi i kadrowymi.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Witold Michałek

Minister ds. procesu stanowienia prawa Gospodarczego Gabinetu Cieni BCC. Członek i współzałożyciel Stowarzyszenia Profesjonalnych Lobbystów w Polsce. Współwłaściciel firmy lobbingowej i doradczej UNILOB. Koordynator i konsultant w wielu międzynarodowych projektach, mających na celu pomoc we wprowadzaniu regulacji i instytucji gospodarki rynkowej w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, Azji i Afryki, finansowanych przez USAID, UE oraz rząd Wielkiej Brytanii. Ekspert BCC ds. gospodarki, legislacji i lobbingu.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK