| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Wiadomości

ZUS uruchomił swoje radio

Aktualizacja: 04.02.2010

W Internecie ruszyła testowa emisja stacji radiowej "ZUS dla Ciebie". Programu można słuchać pod adresem Nadaje.com/zusdlaciebie. »

RM przyjęła projekt ustawy o ochronie informacji niejawnych

Aktualizacja: 04.02.2010

Projekt ustawy o ochronie informacji niejawnych oraz o zmianie niektórych ustaw, przedłożony przez sekretarza Kolegium do Spraw Służb Specjalnych został przyjęty przez Radę Ministrów. »

Akcje banków wciąż przynoszą zysk

Aktualizacja: 04.02.2010

Mimo osłabienia nastrojów wokół akcji banków, jakie zaznaczyło się w połowie stycznia, w skali tego roku wciąż jeszcze przynoszą niewielki zysk. »

Styczniowe wskaźniki PMI dla sektora usług

Aktualizacja: 04.02.2010

Jak podała firma Markit Economics, styczniowy odczyt wskaźnika menedżerów logistyki dla sektora usług (Purchasing Managers’ Index, "PMI") dla Eurolandu wyniósł 52,5 pkt. i był o 1,1 pkt. niższy w porównaniu z grudniem. »

Cotygodniowe dyżury w biurze Rzecznika Praw Obywatelskich

Aktualizacja: 04.02.2010

W Krakowie rozpoczęły się cotygodniowe przyjęcia interesantów Biura Rzecznika Praw Obywatelskich. »

Inwestorzy kierują uwagę na posiedzenie banków centralnych

Aktualizacja: 04.02.2010

Dzisiaj uwagę inwestorów przyciągać będą posiedzenia banków centralnych strefy euro oraz Wielkiej Brytanii, ale nie ze względu na oczekiwania na zmiany kosztów pieniądza, ale na wszelkie sygnały podpowiadające kiedy na taką decyzję mogą się zdecydować. »

Jeden limit odliczenia PIT dla małżonków

Aktualizacja: 04.02.2010

Osoby, które zawarły związek małżeński w 2009 roku, a przed ślubem obie korzystały z ulgi odsetkowej, muszą ograniczyć odliczenie w PIT do jednego limitu. »

Dożywotnia utrata prawa jazdy

Aktualizacja: 04.02.2010

Kierowcy, którzy kierując samochodem pod wpływem alkoholu, spowodowali wypadek ze skutkiem śmiertelnym lub ciężkim uszkodzeniem ciała, stracą prawo jazdy na zawsze. »

NBP: Davos to okazja do wzmocnienia korzystnego wizerunku Polski

Aktualizacja: 04.02.2010

Od 26 stycznia do 31 stycznia 2010 roku prezes Narodowego Banku Polskiego Sławomir Skrzypek uczestniczył w Światowym Forum Ekonomicznym w Davos. Temat tegorocznego forum brzmiał: „Poprawić świat: przemyśleć, przeprojektować, przebudować”. »

Za oświetlenie można płacić mniej

Aktualizacja: 04.02.2010

Wysokie rachunki za prąd powodują że zaczynamy szukać oszczędności , które mogą poprawić nasze domowe finanse. Najszybszą zmianą, która nieznacznie obciąży nasz budżet może być wymiana tradycyjnych żarówek żarnikowych na energooszczędne. »

W tym roku będzie łatwiej o kredyty

Aktualizacja: 04.02.2010

W IV kwartale 2009 roku zahamowana została tendencja zaostrzania polityki kredytowej. Kryteria przyznawania kredytów mieszkaniowych zostały złagodzone, a w przypadku kredytów dla przedsiębiorstw większość banków pozostawiła kryteria na niezmienionym poziomie. »

Wykryto zmowy cenowe w branży budowlanej

Aktualizacja: 04.02.2010

Blisko 8 mln zł muszą zapłacić uczestnicy nielegalnych porozumień cenowych w branży budowlanej. Za ustalanie jednolitych cen m.in. na drzwi i farby – Gerda oraz Śnieżka i dystrybutorzy ich produktów – zostali ukarani przez prezes UOKiK. »

Przedsiębiorcy stawiają na bankowość osobistą

Aktualizacja: 04.02.2010

Liczba rachunków bankowości osobistej w Polbanku przekroczyła w styczniu 2010 roku 10 tys. Oferta bankowości osobistej dla klientów z wyższym potencjałem finansowym ruszyła zaledwie sześć miesięcy temu. »

Trwają rozmowy na temat bezpieczeństwa na terenie PKP

Aktualizacja: 04.02.2010

W Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) odbyło się spotkanie podsekretarza stanu Adama Rapackiego z przedstawicielami związków zawodowych funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei (SOK). »

NBP: pierwszy banknot w systemie Kolekcjoner

Aktualizacja: 04.02.2010

Banknot upamiętniający 200. rocznicę urodzin Fryderyka Chopina od 9 lutego będzie można kupić na aukcji internetowej. Jest to pierwszy banknot kolekcjonerski sprzedawany przez NBP w systemie Kolekcjoner. »

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Piotr Gontarek, HUKE Finanse

Firma HUKE Finanse jest multiagencją, która oferuje pełen zakres produktów ubezpieczeniowych i kredytowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK