Kategorie

S19

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Via Carpatia to jedna z najważniejszych dróg w Polsce, będąca częścią międzynarodowego szlaku łączącego litewską Kłajpedę z greckimi Salonikami. Budowa trasy S19 nie tylko usprawni transportowanie produktów po terenie Polski, ale także może dać szansę na rozwój wschodnich rejonów naszego kraju.
Rozpoczął się drugi etap przetargu na zaprojektowanie oraz budowę drogi ekspresowej S19 od granicy województw lubelskiego i podkarpackiego do Niska.
Rusza budowa drogi ekspresowej S19 od w. Rzeszów Południe (Kielanówka) do Babic. podpisano umowę z wykonanie Koncepcji Programowej dla tego odcinka.
Decyzja środowiskowa dla trasy S19 od Rzeszowa do Barwinka została utrzymana w mocy. To kluczowa informacja dla możliwości realizacji inwestycji.
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podała szacunkowy czas realizacji budowy obwodnicy Stalowej Woli i Niska.
GDDKiA ogłasza dialog techniczny związany z przygotowaniem przetargu na Koncepcję Programową budowy drogi ekspresowej S19 odc. Kielanówka (węzeł Rzeszów Płd.) - Barwinek (gr. państwa) wraz z infrastrukturą techniczną budowlami i urządzeniami budowlanymi.
Droga S19 będzie współfinansowana ze środków europejskich. Zgodę na przekazanie ze wspólnego budżetu 66 mln euro na budowę tej trasy wydawała Komisji Europejska.
20 firm zgłosiło chęć do wzięcia przetargu na zaprojektowanie i zbudowanie drogi ekspresowej S19 od węzła „Nisko Południe” do węzła „Sokołów Małopolski Północ” (dł. 29,9 km).
Budowa drogi S19 do granicy ze Słowacją znalazła się na liście rządowego Programu Budowy Dróg Krajowych do 2023 r.
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetargi na budowę kolejnych 179 km nowych dróg ekspresowych. Postępowania dotyczą budów m.in. odcinków tras S6, S7, S17 oraz S19.
Inwestor ogłosił przetarg na budowę pierwszego odcinka drogi ekspresowej S19 od zachodniej obwodnicy Lublina do końca obwodnicy Kraśnika.
Wojewoda podkarpacki wydała zezwolenie na realizację budowy odcinka drogi ekspresowej S19 od Sokołowa Małopolskiego do Stobiernej.
Rusza budowa odcinka drogi ekspresowej S19 na odcinku Świlcza - węzeł Rzeszów Południe. Inwestycja będzie częścią autostradowej obwodnicy Rzeszowa. Kiedy zostanie oddana do użytku?