| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Konferencja „Masz w sobie MOC!” - 20 września 2014 r.

Konferencja „Masz w sobie MOC!” - 20 września 2014 r.

Zapraszamy na konferencję „Masz w sobie MOC!”, która odbędzie się 20 września 2014 r. w Warszawie.

W imieniu Akademii Kobiet Sukcesu oraz Centrum Coachingu Akademii Leona Koźmińskiego zapraszamy na niezwykłe wydarzenie - konferencję „Masz w sobie MOC!” - już w sobotę, 20 września 2014 r. w Warszawie. Wśród prelegentów najwyższej klasy eksperci i zarazem świetni mówcy, autorzy książek, trenerzy, filozofowie podzielą się swoja wiedzą i refleksją związanymi z tematem źródeł wewnętrznej siły, która jest w każdym z nas.

Polecamy dział: HRM

Inspirować będą także m.in.: świetnie znana słuchaczom radiowej Trójki Grażyna Dobroń, autorka audycji i książki „Instrukcja Samo(obsługi) Człowieka”, filozof, autor książek i artykułów - Marcin Fabjański,  ceniona pisarka i psychoterapeutka - Ewa Woydyłło oraz  jeden z najpopularniejszych polskich mówców, Jacek Walkiewicz  - i wiele innych nieszablonowych osobowości. Na koniec – unikalny warsztat wyzwalający Moc: POWER SING-Generator Spełniania Marzeń.

Uczestnikom konferencji gwarantujemy znaczący przypływ Mocy i życiowej energii. Zapraszamy kobiety i mężczyzn, szukających pogłębionej inspiracji, nieszablonowej wiedzy i narzędzi wspierających w rozwoju osobistym.

UWAGA! Tylko do 7 września trwa przedsprzedaż biletów wraz ze specjalną niższą ceną. W przedsprzedaży dostępny jest też specjalny bilet grupowy - jeśli chcesz zainspirować swoich bliskich, podzielić się inspiracją z przyjaciółmi lub po prostu spędzić z nimi dzień w sposób nieszablonowy - zabierz ich na konferencję Masz w sobie MOC!  Szczegółowy program i zapisy na www.kobietyisukces.pl.

Partnerzy główni: Centrum Coachingu ALK oraz Doradca Książki Dorota Citkowska

Magazyn Coaching jest Patronem Medialnym wydarzenia. 

Porozmawiaj o tym na naszym FORUM


Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Łukasz Zalewski

Łukasz Zalewski ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia LL.M. na Wydziale Prawa Uniwersytetu Indiany w Bloomington w USA. Od 2012 r. jest adwokatem w Nowym Jorku, a od 2017 r. w Polsce (obecnie radcą prawnym). W wyborach samorządowych 2018 r. kandyduje do Rady Dzielnicy Wola m.st. Warszawy w okręgu Mirów - Czyste z list KWW Jana Śpiewaka - Wygra Warszawa.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »