reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Konferencja VIII LAW SUMMIT - 12 września 2018 r. w Warszawie

Konferencja VIII LAW SUMMIT - 12 września 2018 r. w Warszawie

Zapraszamy do dyskusji z ekspertami na temat marketingu i sprzedaży usług prawniczych oraz nowych technologii usprawniających funkcjonowanie kancelarii prawniczej. Portal Infor.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Polski Instytut Rozwoju Biznesu ma zaszczyt zaprosić Państwa do dyskusji z ekspertami na temat marketingu i sprzedaży usług prawniczych oraz nowych technologii usprawniających funkcjonowanie kancelarii prawniczej, podczas konferencji:

VIII LAW SUMMIT

12 września 2018 r. w Warszawie

REJESTRACJA->>

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

VIII LAW SUMMIT 12 września 2018 r. w Warszawie

W programie:

- Panel dyskusyjny: Obsługa prawna firmy rodzinnej

Czego oczekują od prawników przedsiębiorcy? Czy obsługa prawna firmy rodzinnej różni się od obsługi innego klienta? Czy pozyskanie klienta przez kancelarię z grupy firm rodzinnych powinno różnić się od pozyskania innego klienta? Na te i nie tylko te pytania odpowiedzą nasi goście, eksperci i przedsiębiorcy.

Moderator: Krzysztof Ogorzałek - Członek Zarządu Inicjatywy Firm Rodzinnych oraz Wiceprezes JMK Computerate Sp. z o.o.

Paneliści:

  • Agata Hagno - Prezes Zarządu DPM Sp. z o.o.
  • Mariusz Lusa - Prezes Zarządu TM Flota
  • Andrzej Zalega - Prezes Zarządu Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami
  • Bogusław Bieda - Prezes Zarządu Vindicat

- Rafał Chmielewski - Twórca i zarządzający web.lex - "Cała prawda o promocji kancelarii prawnej w mediach społecznościowych i innych"

- Kamil Wasilewski - adwokat, Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski - "Social media – przyjaciel czy przeciwnik prawnika"

- Rafał Ferber - Właściciel agencji Social Media „Runaways”, twórca fanpage „Mordor na Domaniewskiej” - "Lajki nie opłacają rachunków – najczęstsze błędy w wykorzystaniu social media przez prawników i jak ich uniknąć."

- Ryszard Sowiński - dr hab. prof. WSB, trener, coach, wspólnik w Naveo - "Jak doskonalić umiejętności sprzedażowe z wykorzystaniem coachingu?"

- Tomasz Sęk - IESE MBA, doradca biznesowy, wspólnik zarządzający w Naveo - "Praktyczne zastosowanie narzędzi psychometrycznych w podnoszeniu efektywności osobistej i zarządzaniu zespołem w kancelarii prawnej."

- Michał Brywczyński - coach biznesu i mediator, doradca w Naveo - "Prezentacje biznesowe w pigułce – czyli dlaczego postawa wielkanocna nie pomaga w walce z krokodylami?"

- Elke Schönemann - Sales & Marketing Manager, ELO DIGITAL OFFICE - "Za dużo dokumentów, a za małe szafy? – jak sprawniej zorganizować obieg dokumentów i spełnić wymogi RODO"

Miejsce:

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A.

ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa

Czas trwania: 09.30 – 16.00

Uczestnikom gwarantujemy: udział w wykładach, materiały i prezentacje z konferencji, udział w przerwach kawowych i lunchu, certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu, konsultacje z ekspertami.

Kontakt z organizatorem:

Dorota Iwanicka

mobile: + 48/ 691 571 598

e-mail:dorota.iwanicka@pirbinstytut.pl

Polecamy serwis: Szkolenia

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Magdalena Sikora

Aplikant radcowski

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama