| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Konferencja VIII LAW SUMMIT - 12 września 2018 r. w Warszawie

Konferencja VIII LAW SUMMIT - 12 września 2018 r. w Warszawie

Zapraszamy do dyskusji z ekspertami na temat marketingu i sprzedaży usług prawniczych oraz nowych technologii usprawniających funkcjonowanie kancelarii prawniczej. Portal Infor.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Polski Instytut Rozwoju Biznesu ma zaszczyt zaprosić Państwa do dyskusji z ekspertami na temat marketingu i sprzedaży usług prawniczych oraz nowych technologii usprawniających funkcjonowanie kancelarii prawniczej, podczas konferencji:

VIII LAW SUMMIT

12 września 2018 r. w Warszawie

REJESTRACJA->>

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

VIII LAW SUMMIT 12 września 2018 r. w Warszawie

W programie:

- Panel dyskusyjny: Obsługa prawna firmy rodzinnej

Czego oczekują od prawników przedsiębiorcy? Czy obsługa prawna firmy rodzinnej różni się od obsługi innego klienta? Czy pozyskanie klienta przez kancelarię z grupy firm rodzinnych powinno różnić się od pozyskania innego klienta? Na te i nie tylko te pytania odpowiedzą nasi goście, eksperci i przedsiębiorcy.

Moderator: Krzysztof Ogorzałek - Członek Zarządu Inicjatywy Firm Rodzinnych oraz Wiceprezes JMK Computerate Sp. z o.o.

Paneliści:

  • Agata Hagno - Prezes Zarządu DPM Sp. z o.o.
  • Mariusz Lusa - Prezes Zarządu TM Flota
  • Andrzej Zalega - Prezes Zarządu Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami
  • Bogusław Bieda - Prezes Zarządu Vindicat

- Rafał Chmielewski - Twórca i zarządzający web.lex - "Cała prawda o promocji kancelarii prawnej w mediach społecznościowych i innych"

- Kamil Wasilewski - adwokat, Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski - "Social media – przyjaciel czy przeciwnik prawnika"

- Rafał Ferber - Właściciel agencji Social Media „Runaways”, twórca fanpage „Mordor na Domaniewskiej” - "Lajki nie opłacają rachunków – najczęstsze błędy w wykorzystaniu social media przez prawników i jak ich uniknąć."

- Ryszard Sowiński - dr hab. prof. WSB, trener, coach, wspólnik w Naveo - "Jak doskonalić umiejętności sprzedażowe z wykorzystaniem coachingu?"

- Tomasz Sęk - IESE MBA, doradca biznesowy, wspólnik zarządzający w Naveo - "Praktyczne zastosowanie narzędzi psychometrycznych w podnoszeniu efektywności osobistej i zarządzaniu zespołem w kancelarii prawnej."

- Michał Brywczyński - coach biznesu i mediator, doradca w Naveo - "Prezentacje biznesowe w pigułce – czyli dlaczego postawa wielkanocna nie pomaga w walce z krokodylami?"

- Elke Schönemann - Sales & Marketing Manager, ELO DIGITAL OFFICE - "Za dużo dokumentów, a za małe szafy? – jak sprawniej zorganizować obieg dokumentów i spełnić wymogi RODO"

Miejsce:

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A.

ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa

Czas trwania: 09.30 – 16.00

Uczestnikom gwarantujemy: udział w wykładach, materiały i prezentacje z konferencji, udział w przerwach kawowych i lunchu, certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu, konsultacje z ekspertami.

Kontakt z organizatorem:

Dorota Iwanicka

mobile: + 48/ 691 571 598

e-mail:dorota.iwanicka@pirbinstytut.pl

Polecamy serwis: Szkolenia

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł Partnerski

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Tax Angels Group Limited

Tax Angels Group Limited to kancelaria podatkowa, tworzona przez zespół doradców wspierających przedsiębiorców w zakresie otwierania firm za granicą, w szczególności w Wielkiej Brytanii i Szkocji.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »