Kategorie

światła mijania

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Jak ustawić światła w samochodzie na ścianie? Nie potrzeba do tego ani specjalistycznej wiedzy, ani wyrafinowanych narzędzi.
Podczas jazdy w nocy lampy w samochodzie dają zauważalnie mniej światła? Winne tego najczęściej są zmatowiałe reflektory. Problem jest o tyle duży, że ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy.
Światła amerykańskie nie świecą tak jak europejskie. A to wpływa na bezpieczeństwo jazdy i sprawia, że auto nie przejdzie przeglądu technicznego nad Wisłą. Zatem jak przerobić światła amerykańskie na europejskie?
Pytanie może wydawać się banalne. Banalne jednak czasami nie jest. Szczególnie w sytuacji, w której dostęp do źródła światła jest mocno utrudniony. A więc jak wymienić żarówkę H7? Już odpowiadamy.
Szacunki specjalistów są zatrważające. Znaczna część sprzedawanych poprzez internet żarówek ksenonowych może być fałszywa. Czym grozi zamontowanie podrobionej żarówki ksenonowej oraz jak rozpoznać falsyfikat?
Czy podczas opadów atmosferycznych w ciągu dnia można stosować światła do jazdy dziennej zamiast świateł mijania? A jakich świateł używać w tunelu?