reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Nagrody za najlepsze prace w dziedzinie budownictwa

Nagrody za najlepsze prace w dziedzinie budownictwa

Rekordowa liczba 244 wniosków niewątpliwie świadczy o rosnącej popularności konkursu. Jednocześnie tak duża popularność konkursu wiąże się z postawieniem członkom komisji niezwykle trudnego zadania - odpowiedzialnego oceniania zgłoszonych prac – powiedział prof. Lech Czarnecki, przewodniczący Komisji Nagród podczas uroczystości wręczenia nagród i wyróżnień 43. edycji konkursu Ministra Infrastruktury za prace dyplomowe, doktorskie, habilitacyjne i publikacje w dziedzinach architektury, budownictwa, urbanistyki, gospodarki mieszkaniowej i komunalnej, ekonomiki budownictwa i inwestycji oraz nieruchomości.

W uroczystości, która odbyła się 22 grudnia br. w Gmachu Naczelnej Organizacji Technicznej w Warszawie, wzięli udział Podsekretarze Stanu Olgierd Dziekoński i Piotr Styczeń.

W liście skierowanym do uczestników uroczystości minister infrastruktury Cezary Grabarczyk podkreślił, że Komisja Nagród doceniła przede wszystkim walory naukowe prac, zaangażowanie w badania, a także nowatorskie ujęcie tematu oraz możliwość zastosowania opisywanych rozwiązań w praktyce.

Gratulując laureatom wiceminister Olgierd Dziekoński mówił, że wyróżnieni dziś mają szansę znaleźć się w przyszłości w "sztafecie pokoleń" i uczestniczyć we wręczaniu nagród jako promotorzy prac.

Do 43 edycji konkursu 30 uczelni i 30 oficyn wydawniczych zgłosiło 34 prace dyplomowe inżynierskie, 106 magisterskich, 45 doktorskich, 17 habilitacyjnych oraz 42 publikacje. Przyznano 41 nagród (2 - za prace inżynierskie, 15 - za prace magisterskie, 17 - za prace doktorskie i 7 - za prace habilitacyjne) oraz 80 wyróżnień (3 - za prace inżynierskie, 34 - za prace magisterskie, 16 - za prace doktorskie, 6 - za prace habilitacyjne i 21 - za publikacje). Dodatkowo przyznano 2 nagrody specjalne dla wydawców.

MI/IN

Zobacz także: Edukacja.wieszjak.pl

reklama

Czytaj także

Źródło:

INFOR

Zdjęcia


Uprawnienia rodziców w pracy. Poradnik pracodawcy59.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Pomysł na biznes

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Łukasz Markiewicz

radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama