| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Cięcie kosztów za pomocą internetowego outsourcingu

Cięcie kosztów za pomocą internetowego outsourcingu

W warunkach kryzysu stałe efekty optymalizacji kosztów firma może osiągnąć poprzez przemyślaną restrukturyzację procesu zarządzania. Jednym ze sposobów na skuteczne oszczędzanie jest outsourcing płac i kadr, który dostępny jest także za pośrednictwem Internetu.

Według amerykańskiej agencji badawczej Gartner do końca tego roku światowy rynek oprogramowania na żądanie wzrośnie o 22 proc. do około 8 mld USD.

Główną częścią tego segmentu jest outsourcing płacowo-kadrowy, który przyczynia się m.in. do znacznego usprawnienia funkcjonowania organizacji, wyeliminowania błędów w dokumentacji i daje pewność profesjonalnego wykonania zadań.

Do dostępnych na rynku systemów typu SaaS należy Quinyx WorkForce, który pozwala na samodzielne realizowanie całości lub części operacji płacowo-kadrowych za pośrednictwem Internetu.

Dzięki zdalnemu dostępowi do swoich danych, firma może zreorganizować działania kadrowe, uczynić je bardziej elastycznymi i bezpieczniejszymi.

Jedną z głównych zalet zastosowania tego rozwiązania jest dużo niższy koszt hostingu oprogramowania w porównaniu do kosztów zakupu klasycznych systemów.

Ponadto dzięki Quinyx WorkForce pracownicy działów personalnych po samodzielnym wprowadzeniu podstawowych danych mogą z dowolnego miejsca zarządzać procesami płacowymi i kadrowymi.

Czytaj także

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

laptop
laptop

PIT 2020. Komentarz199.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Brysiewicz i Wspólnicy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »