| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Na straży firmowego budżetu

Na straży firmowego budżetu

Jaka powinna być pierwsza decyzja nowego ministra finansów? Zaproszenie do grona doradców Adama Pieniackiego, Grzegorza Zieleńca i Reginę Piętowską, najlepszych dyrektorów finansowych w Polsce.

Dyrektorzy finansowi z reguły stoją w cieniu, często pozostają anonimowi, choć w każdej firmie pełnią odpowiedzialną funkcję. Do tej pory nikt w Polsce nie docenił zasług i kunsztu tej grupy zawodowej. Po raz pierwszy uczynili to miesięcznik „Manager magazin” i grupa Euler Hermes. Finał pierwszej edycji corocznego Konkursu Dyrektor Finansowy Roku odbył się 4 października podczas uroczystej gali, uświetnionej występem Oleny Leonenko i obecnością blisko 200 gości. „Gazeta Prawna” była jednym z patronów medialnych konkursu.

W opinii kapituły pod przewodnictwem Roberta Gwiazdowskiego, prezydenta Centrum im. Adama Smitha, najlepszym z najlepszych dyrektorów finansowych okazał się Adam Jan Pieniacki, dyrektor finansowy York International, nagrodzony za całokształt działań proefektywnościowych, m.in. za owocne wprowadzenie systemu zabezpieczania transakcji walutowych, poprawę rentowności i skrócenie czasu przygotowania sprawozdawczości miesięcznej. Ponadto wyróżnienia otrzymali Grzegorz Marek Zieleniec, wiceprezes i dyrektor finansowy spółki Comp, oraz Regina Piętowska, dyrektor zarządzający ds. finansowych w Centrum onkologii Ziemi Lubelskiej.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Katarzyna Sarek-Sadurska

Radca prawny w kancelarii Raczkowski Paruch sp.k. Posiada bogate doświadczenie we wszystkich obszarach indywidualnego i zbiorowego prawa pracy, w tym doświadczenie procesowe. Doradza klientom m.in. w procesach restrukturyzacyjnych, zwolnień grupowych oraz w sprawach związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników, w tym w szczególności wyższej kadry menadżerskiej. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Pantheon-Assas (Paris II). Laureatka nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za pracę magisterską. Związana z Kancelarią od 2007 r. Autorka publikacji w zakresie prawa pracy i prawa cywilnego m.in. w pracach pod redakcją prof. dr hab. M. Safjana i prof. dr hab. K. Pietrzykowskiego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK