| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Finanse > Inwestycje > Aktualności > Wyniki kwartalne i decyzja RPP

Wyniki kwartalne i decyzja RPP

Nasza giełda wchodzi wreszcie w sezon publikacji wyników kwartalnych, choć jak na nasze warunki, nie można mówić, że wyniki pojawiają się z dużym opóźnieniem.

Dziś poznamy wyniki Banku Millennium, który tradycyjnie (za wyjątkiem wyników za IV kwartał) publikuje je jako pierwszy. Zawartość raportu jest pewnego rodzaju niewiadomą. Nie można nastawiać się na cuda - bank udzielał w przeszłości wielu kredytów we frankach i to z niską marżą. Ceną z pewnością będzie słabsza marża odsetkowa. Czy tylko to? Przekonamy się niebawem.

Dziś poznamy także dynamikę sprzedaży detalicznej za marzec oraz stopę bezrobocia. To ostatnie ważne dane przed posiedzeniem RPP, która jednak najprawdopodobniej nie zdecyduje się na dalsze obniżki stóp. Decyzja w środę. We wtorek poznamy wyniki kwartalne TP SA oraz decyzję i komunikat Fed, a w środę wyniki BPH i BRE.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

dr Robert Rykowski

Adwokat, partner w RYKOWSKI & GNIEWKOWSKI KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH, ekspert prawa cywilnego. Prowadzi postępowania sporne, arbitrażowe i mediacyjne. Posiada doświadczenie w postępowaniach regulacyjnych, w tym przed Prezesem UOKiK i URE. W kancelarii odpowiada za prawną analizę, przygotowanie taktyki procesowej i procesów. Autor wielu artykułów oraz opinii do czasopism prawniczych. Prelegent na szkoleniach i konferencjach, wykładowca w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, wcześniej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Arbiter Sądów Arbitrażowych przy Krajowej Izbie Gospodarczej i Konfederacji Lewiatan.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK