| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Programy dla firm > Oko Szefa (testowa)

Oko Szefa (testowa)

Oko Szefa to bardzo dyskretny komputerowy system do kontroli pracowników. Głównym celem programu jest umożliwienie pracodawcy podglądu ekranu pracownika.

Dopóki szef nie zechce się ujawnić program pozostaje w całkowitym ukryciu i nie zakłóca pracy. Inne przydatne funkcje to: przesyłanie krótkich wiadomości do pracownika, chat, ciągły monitoring wybranych komputerów, pobieranie listy uruchomionych programów lub procesów z możliwością ich zdalnego zamknięcia.

Program pozwala także założyć blokadę zakazującą uruchamiania niepożądanych programów, sprawdzić jaką stronę aktualnie przegląda pracownik i przejrzeć historię odwiedzanych stron. Wersja do zainstalowania na komputerze nadzorcy.

Program służący do monitorowania czynności wykonywanych na komputerze przez pracownika. Aplikacja posiada dwa moduły, główny program zarządzający oraz agenta, instalowanego na komputerze użytkownika. Program pozwala m.in. dokonać audytu oprogramowania zainstalowanego na komputerze użytkownika, umożliwia również określenie praw użytkowników do oprogramowania jak i zbadanie, czy pracownik posiada licencję na dany program.

Do głównych funkcji programu należy również monitorowanie procesów uruchomionych na komputerze użytkownika (z możliwością zamknięcia dowolnego z nich), monitorowanie ekranu użytkownika z możliwością cyklicznego odświeżania, zdalne uruchamianie programów lub otwieranie dokumentów, monitorowanie dysków oraz ostatnio odwiedzanych stron internetowych, otwieranych dokumentów i uruchamianych plików.

Program wyróżnia bardzo rozbudowana statystyka, dzięki której administrator może uzyskać informacje dotyczące dokładnego czasu pracy użytkownika wraz z dokładnym spisem przerw. Aplikacja zawiera zarówno program główny jak i agenta oraz moduł Statlook.

Pobierz: Oko Szefa

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Anna Leszczyńska

Aplikant radcowski

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK