| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Firmy rodzinne będą mogły uczestniczyć w szkoleniach

Firmy rodzinne będą mogły uczestniczyć w szkoleniach

Polskie firmy rodzinne mogą skorzystać z programu szkoleniowego odpowiadającego na ich potrzeby. Organizatorem tego projektu jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz ze stowarzyszeniem Inicjatywą Firm Rodzinnych.

Żeby wziąć udział w rekrutacji, warto przyjść na konferencję promocyjną Pro-gramu Firmy Rodzinne, która odbędzie się 11 maja br. w Warszawie.

„Dajmy sobie szansę, bo nikt inny nam jej nie da” – zwykł mawiać prof. Andrzej Jacek Blikle, prezes stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych. Tym słynnym zdaniem zachęca on właścicieli przedsiębiorstw (nie tylko tych rodzinnych) do współpracy we wszelkiego rodzaju związkach i sto-warzyszeniach, po to by wspólnie zmieniać otaczającą nas rzeczywistość – także biznesową.

Teraz jednak pojawiła się szansa zupełnie nieoczekiwana – jest nią właśnie Program Firmy Rodzinne. Projekt - współfinansowany ze środków Unii Europejskiej – jest pierwszym tego rodzaju, unikatowym przedsięwzięciem skierowanym tylko do właścicieli i kadry menedżerskiej firm rodzinnych. Będzie on polegał na cyklu szkoleń i warsztatów, dzięki którym uczestnicy nie tylko poszerzą swoją wiedzę, czy rozwiną kompetencje osobiste.

Celem programu jest bowiem również inspiracja uczestników do zbudowania zupełnie nowej przyszłości firmy, nowej strategii rozwoju. A dodatkowo, firmy uczestniczące w projekcie będą miały okazję włączyć się w społeczność osób związanych właśnie z przedsiębiorstwami rodzinnymi, która ma stanowić pewnego rodzaju awangardę zmian w środowisku firm rodzinnych i nie tylko.

Aby wziąć udział w rekrutacji, warto przyjść na konferencję promocyjną Pro-gramu, która odbędzie się już 11 maja 2010 o godzinie 11.00, w Klubie Bankowca przy Smolnej 6 w Warszawie.

Więcej szczegółów dotyczących programu konferencji oraz formularz zgłoszeniowy można uzyskać na stronie www.firmyrodzinne.eu.

PARP/IN

Polecamy: Mała firma Wieszjak.pl

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Adwokacka Jan Górski

Kancelaria specjalizująca się w sprawach dotyczących odszkodowań od Skarbu Państwa (gminy, powiatu), a także w prawie nieruchomości (w tym zasiedzenia), prawie spółek oraz prawie spadkowym.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK