| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Wiadomości

Trwa nabór kandudatów na członków Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego

Aktualizacja: 15.02.2010

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej informuje o przystąpieniu do procedury wyłaniania kandydatów na członków Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego. »

Trzy zgody na koncentracje firm

Aktualizacja: 15.02.2010

Polpharma otrzymała zgodę na nabycie części Biotonu, Lovells może połączyć się z Hogan&Hartson, a Wind Investment przejąć kontrolę nad Smulders Holdco. Prezes UOKiK uznała, że transakcje nie przyczynią się do ograniczenia konkurencji w Polsce »

KNF ukarała spółki za naruszenie obowiązków informacyjnych

Aktualizacja: 15.02.2010

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) ukarała trzy spółki za naruszenie obowiązków informacyjnych. »

Wzrost polskiego eksportu

Aktualizacja: 15.02.2010

Przedstawione przez NBP 12 lutego dane o bilansie płatniczym w grudniu ubiegłego roku wskazują, że eksport był wyższy o 12,3 proc. niż rok wcześniej. »

Niższa podaż pieniądza w styczniu

Aktualizacja: 15.02.2010

Tylko nieznacznie wzrosły depozyty i kredyty dla gospodarstw domowych, spadły oszczędności przedsiębiorstw i nadal nie rosną kredyty dla nich. »

ZUS: seniorzy mają punkt informacyjno-doradzcy

Aktualizacja: 15.02.2010

W Żoliborskim Centrum Integracji i Aktywizacji Seniorów ruszył punkt informacyjno-oradczy. Eksperci z różnych instytucji, w tym także z ZUS, w wyznaczonych dniach udzielają informacji, doradzają i wyjaśniają zawiłości prawne. »

Trwa sprzedaż certyfikatów funduszu Investor FIZ

Aktualizacja: 15.02.2010

W dniach 8-23 lutego 2010 roku prowadzona jest sprzedaż certyfikatów inwestycyjnych serii O funduszu Investor FIZ. Cena emisyjna wynosi 2.772,26 zł za jeden certyfikat. »

Unia dyskutuje na temat praw polskiej mniejszości na Białorusi

Aktualizacja: 15.02.2010

Minister Radosław Sikorski przeprowadził rozmowę telefoniczną z Baronessą Catherine Ashton - Wysokim Przedstawicielem ds. Wspólnej Polityki Zagranicznej i Bezpieczeństwa UE. Głównym tematem rozmowy były ostatnie wydarzenia związane z działaniami władz Republiki Białorusi wobec Związku Polaków na Białorusi. »

Pogorszenie natrojów na parkiecie zagościło na dłużej

Aktualizacja: 15.02.2010

Ostatnie giełdowe dni nie poprawiły perspektyw koniunktury. Po wygenerowaniu na przełomie stycznia i lutego wyraźnych średnioterminowych sygnałówsprzedaży, odbicie okazało się dość rachityczne. »

Inflacja wciąż nie przyciąga uwagi

Aktualizacja: 15.02.2010

Publikowane dane o styczniowej inflacji w Polsce po raz kolejny nie będą miały większego znaczenia z punktu widzenia decyzji władz monetarnychw naszym kraju. »

Odpowiedź dysplinarna lekarza

Aktualizacja: 15.02.2010

Trybunał Konstytucyjny zarejestrował skargę dotyczącą zasad funkcjonowania sądownictwa dyscyplinarnego w samorządzie lekarskim. »

Złoty oparł się spadkowi mimo kryzysu w Grecji

Aktualizacja: 15.02.2010

Pozytywne zaskoczenie – tak eksperci oceniają to, co stało się z polską walutą w ciągu ostatnich dwóch tygodni, czyli w czasie, kiedy rynek zaczął spekulować na temat przyszłości Grecji. »

Więcej wniosków o zasilki z pomocy społecznej

Aktualizacja: 15.02.2010

Więcej osób ubiega się o przyznanie pomocy w gminach. Niektóre z nich otrzymały jednak w tym roku niższe dotacje na wypłatę świadczeń. »

MSWiA przypomina o odśnieżaniu dachów

Aktualizacja: 15.02.2010

W związku z zapowiadanymi na najbliższe dni okresowymi opadami śniegu i deszczu ze śniegiem Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przypomina o konieczności odśnieżania dachów. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega, że w województwach: dolnośląskim, lubuskimi mazowieckim została przekroczona norma obciążenia śniegowego. »

Giełda: kupujący nie mają zbyt wielu argumentów

Aktualizacja: 15.02.2010

Końcówka ubiegłego tygodnia zakończyła się spadkami europejskich giełd. Przyczyny słabej postawy indeksów można upatrywać głównie w rozczarowujących doniesieniach dotyczących wzrostu PKB w IV kwartale w strefie euro. Na pogorszenie nastrojów na giełdach w Europie, wpłynęła także informacja o niespodziewanej ponownej podwyżce stopy rezerwy obowiązkowej w Chinach w 50 punktów bazowych. »

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Peugeot Ciesielczyk

- autoryzowany koncesjoner marki Peugeot w Polsce

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK