| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Wiadomości

Becikowe na podstawie zaświadczenia od położnej

Aktualizacja: 19.04.2010

Ministerstwo Zdrowia informuje, że w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 5 marca 2010 r. o zmianie ustawy świadczeniach rodzinnych oraz ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. Nr 50, poz. 301) zmieniły się zasady wypłacania zasiłku i zapomogi z tytułu urodzenia dziecka – tzw. „becikowego”. »

Pył wulkaniczny nie zagraża zdrowiu

Aktualizacja: 19.04.2010

Ministerstwo Zdrowia uspokaja, że pyły wulkaniczne, unoszące się nad terytorium Polski, nie stanowią obecnie zagrożenia dla zdrowia ludności. »

Pośmiertne odznaczenia żołnierzy i pracowników wojska

Aktualizacja: 19.04.2010

Bogdan Klich, minister obrony narodowej wystąpił do Marszałka Sejmu, Bronisława Komorowskiego, wykonującego obowiązki Prezydenta RP, o pośmiertne mianowanie na wyższe stopnie żołnierzy oraz odznaczenie żołnierzy i pracowników wojska, którzy zginęli w katastrofie prezydenckiego samolotu 10 kwietnia br. pod Smoleńskiem. »

Uroczystości pogrzebowe szefa Sztabu Generalnego WP

Aktualizacja: 19.04.2010

W dniach 20 i 21 kwietnia br. w Warszawie odbędą się uroczystości pogrzebowe tragicznie zmarłego w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego śp. generała Franciszka Gągora. »

Premia dla młodych rolników podniesiona do 75 tys. zł

Aktualizacja: 19.04.2010

KE przyjęła propozycję Polski w sprawie podwyższenia z 50 do 75 tys. zł premii dla "Młodych rolników", wypłacanej ze środków Programu Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. »

Pogrzeb Sławomira Skrzypka

Aktualizacja: 19.04.2010

Dziś (19 kwietnia br.) Polska żegna Sławomira Skrzypka, prezesa NBP, który zginął tragicznie w katastrofie samolotowej pod Smoleńskiem. »

Kolejne wsparcie dla mikroprzedsiębiorstw

Aktualizacja: 19.04.2010

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wprowadziło korzystne zmiany w warunkach uzyskania wsparcia na "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" finansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. »

Spadki na giełdach europejskich

Aktualizacja: 19.04.2010

Piątkowa sesja (16 kwietnia br.) na giełdach europejskich upłynęła pod znakiem znaczących spadków, chociaż większa część sesji nie zapowiadała takich rozstrzygnięć, inwestorzy oczekiwali bowiem na dane makroekonomiczne z USA. »

W maju mija termin składania wniosków o przyznanie płatności obszarowych

Aktualizacja: 19.04.2010

Jeszcze tylko miesiąc mają rolnicy na złożenie wniosków o przyznanie płatności obszarowych za 2010 rok. Podstawowy termin składania wniosków o przyznanie płatności obszarowych upływa 17 maja br. »

Szefowie 18 państw i rządów złożyli hołd Parze Prezydenckiej

Aktualizacja: 19.04.2010

Ministerstwo Spraw Zagranicznych poinformowało, że w uroczystościach pogrzebowych Pary Prezydenckiej w Krakowie wzięły udział delegacje zagraniczne 18 państw. »

Adoptując dziecko można stracić prawo do urlopu ojcowskiego

Aktualizacja: 19.04.2010

Długotrwałe procedury związane z adoptowaniem dziecka powodują, że rodzic traci prawo do dodatkowego urlopu z tytułu opieki nad dzieckiem. »

Oszuści zarabiją na sms-owych kondolencjach

Aktualizacja: 19.04.2010

Tuż po katastrofie w Smoleńsku rozmnożyły się strony internetowe z kondolencjami, które można było wykupić, wysyłając SMS. Cena – bagatela, nawet 30 złotych. »

Polacy dyskutują na temat przyszłości kraju

Aktualizacja: 19.04.2010

Pogrzeb Lecha Kaczyńskiego był początkiem wielkiej narodowej dyskusji na temat wyborów prezydenckich i przyszłości kraju. »

Uroczystości pogrzebowe na Wawelu

Aktualizacja: 18.04.2010

Dziś (18 kwietnia) w Krakowie odbędą się uroczystości pogrzebowe Lecha Kaczyńskiego, prezydenta RP i jego małżonki Marii. Oboje zginęli tragicznie 10 kwietnia w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Po mszy św. w Bazylice Mariackiej para prezydencka zostanie pochowana w krypcie katedry na Wawelu. »

Msza żałobna w intencji ofiar katastrofy

Aktualizacja: 18.04.2010

W sobotę (17 kwietnia br.) na placu Piłsudskiego w Warszawie odbyły się państwowe uroczystości żałobne poświęcone pamięci wszystkich ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, którzy mieli wziąć udział w uroczystościach 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. »

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

KRAUSE LEGAL Kancelaria prawna

Nasza kancelaria świadczy wszechstronną pomoc prawną skierowaną do właścicieli firm rodzinnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK