| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Konkurs "Wiarygodni w Rzemiośle"

Konkurs "Wiarygodni w Rzemiośle"

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w organizowanym przez Związek Rzemiosła Polskiego i firmę Creditreform unikalnym konkursie "Wiarygodni w Rzemiośle". Patronat medialny nad konkursem objął portal Infor.pl.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdziecie Państwo na stronie internetowej pod linkiem www.creditreform.pl/wiarygodni-w-rzemiosle. Udział w Konkursie jest bezpłatny.

Celem Konkursu jest ocena wiarygodności płatniczej firm funkcjonujących w polskiej przestrzeni gospodarczej oraz wyróżnienie tych, które odznaczają się największą wiarygodnością płatniczą.

Organizatorem Konkursu jest Wywiadownia Gospodarcza Creditreform Polska Sp. z o.o. która zajmuje się gromadzeniem, analizą oraz dostarczaniem informacji o moralności płatniczej przedsiębiorstw na całym świecie. Patronat honorowy nad konkursem objął dobrze Państwu znany Związek Rzemiosła Polskiego.

Do udziału w Konkursie zapraszamy wszystkie przedsiębiorstwa bez względu na wielkość, powiązania kapitałowo-osobowe, przedmiot działalności, czy wyniki finansowe.

Firma może zgłosić swój udział w Konkursie do dnia 30 września 2016 r. poprzez wypełnienie formularza kontaktowego zamieszczonego na podanej powyżej stronie internetowej.

Trzy najlepiej ocenione firmy zostaną odznaczone unikatowymi certyfikatami wiarygodności biznesowej (o wartości 499 zł) wraz z listem gratulacyjnym od Prezesa Zarządu firmy Creditreform Polska Sp z o.o., w zależności od wartości przyznanego indeksu zdolności płatniczej: platynowym, złotym i srebrnym. Są to wyróżnienia będące dużą nobilitacją w środowisku biznesowym.

Czytaj także

Data publikacji:

Zdjęcia

Konkurs "Wiarygodni w Rzemiośle"
Konkurs "Wiarygodni w Rzemiośle"

HR Toolbox czyli Narzędziownik Menedżera HR79.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

S&P Audyt Sp. z o.o.

Podmiot uprawniony do badania sprawozdań finansowych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »