Kategorie

Ludzie logistyki

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Na pytania z naszego kwestionariusza odpowiada: Monika Waligóra, Dyrektor ds. Komunikacji i PR DHL Express (Poland) Sp. z o.o
Na pytania z naszego kwestionariusza odpowiada: Anna Trzcińska, Kierownik Oddziału Warszawa, Dachser Sp. z o.o.
Od 1 grudnia 2012 roku stanowisko Dyrektora Biznesu Lotniczego w Schenker Sp. z o.o. oraz Dyrektora Biznesu Lotniczego Regionu East w Grupie DB Schenker objął Michał René.
Stanowisko Dyrektora HR w Schenker Sp. z o.o. objęła Dorota Michalec. Do tej pory pracowała m.in. w firmie Xerox Polska, Sonoco Poland Packaging Services Sp. z o.o. i Coca Cola HBC Sp. z o.o.
Arkadiusz Miłak, Szef Jakości i Doskonalenia Procesów Schenker Sp. z o.o., został asesorem Europejskiej Fundacji Zarządzania Jakością EFQM z siedzibą w Brukseli – jako jeden z niewielu reprezentantów Polski w tej organizacji.
Od maja 2012 roku stanowisko Dyrektora Finansowego w Schenker Sp. o.o. objął Szymon Bielas – jego głównym celem będzie optymalizacja struktury kosztów i praca nad doskonaleniem procesów w finansach i administracji.
Na pytania z naszego kwestionariusza odpowiada Grzegorz Lichocik, prezes zarządu Dachser Sp. z o.o.
Na pytania z naszego kwestionariusza odpowiada Marcin Celejewski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Fiege Sp. z o.o.
Marcin Kruszyński został nowym PR Managerem w firmie kurierskiej Siódemka. Odpowiada za planowanie i organizacja działań z zakresu PR produktowego, korporacyjnego, a także relacji inwestorskich, Social Media, CSR oraz sponsoringu.
Na pytania z naszego kwestionariusza odpowiada Katarzyna Fabiańska, Country Special Services Manager w TNT Express.
Na nasze pytania odpowiada Stefano Vincinelli, CEO Southern and Eastern Europe, Member of the Board, Fiege Group.
Na pytania z naszego kwestionariusza odpowiada Dariusz Kowalczyk, Dyrektor ds. Operacji w Regionach, DHL Express
Na pytania portalu www.logistyka.infor.pl odpowiada Andrzej Wątrobiński, Dyrektor Personalny na Europę Południową i Wschodnią Fiege Group
Kwestionariusz portalu logistyka.infor.pl tym razem wypełnił: Rafał Brzoska, Prezes Zarządu InPost
Prezes DHL Express: Największe zagrożenie dla mojej branży to potencjalne samozadowolenie z długoletniego wzrostu rynku
Agata Wydmańska została odpowiedzialna za marketing i komunikację w regionie wschodniej Europy w strukturze FIEGE. Dotychczas pełniła funkcję Public Relations Managera. Region ten obejmuje Polskę, Czechy, Słowację, Ukrainę, Węgry i Austrię.