Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Dolcan

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

Dolcan: nowe biuro sprzedaży na Białołęce

Dolcan otworzył nowe biuro sprzedaży na osiedlu mieszkań bezczynszowych - Kamyk Zielony - na Białołęce. Jest to jednocześnie mieszkanie pokazowe.

Dolcan: jak legalnie nie płacić czynszu?

Brak opłat za czynsz możemy odczuć boleśnie, Trybunał Konstytucyjny orzekł licytację mieszkania własnościowego przez wspólnotę mieszkaniową za zgodne z konstytucją. Dolcan podpowiada, jak legalnie nie płacić czynszu.

Ponad 1000 mieszkań "do wzięcia"

Chcesz kupić mieszkanie w Warszawie? 28 maja firma Dolcan organizuje Dzień Otwartych Drzwi swoich osiedli. W biurze firmy, na terenie inwestycji Skierniewicka City zapoznać się będzie można z całą stołeczną ofertą dewelopera. To 13 inwestycji. W sumie ponad 1000 mieszkań - z rynku budownictwa wielorodzinnego i apartamentów. Są to projekty zlokalizowane w Warszawie, jak: Osiedle Tęczowe, Osiedle Biruty czy Ogrody Ochota oraz inwestycje położone na obrzeżach stolicy - osiedle Orla i Powstańców w Ząbkach, osiedle Magenta w Rembertowie.

Dolcan buduje mieszkania dostępne dla wszystkich - nowy trend na rynku?

Brak schodów i progów, szerokie drzwi wejściowe i wewnętrzne - w pięciu warszawskich osiedlach firmy Dolcan: Rudy Rydz, Konik Polny, Czerwona Jarzębina, Pasikonik i Kamyk Zielony powstaną mieszkania zaprojektowane dla wygody osób nie w pełni sprawnych. Ceny mieszkań zaczynają się od 5500 zł za m2, czyli np. 50-metrowe mieszkanie w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych kupić można wraz z działką w cenie 275 000 zł.

Dolcan buduje mieszkania bezczynszowe


Dolcan rozpoczął realizację inwestycji osiedla mieszkań bezczynszowych. Osiedle Rudy Rydz powstanie na warszawskim Rembertowie, do użytku zostanie oddanych 78 mieszkań. Prawie połowa z nich jest już sprzedana. Pierwsze mieszkania trafią do nabywców na początku 2012 roku.

Kolejna inwestycja Dolcana w mieszkaniach bezczynszowych


Dolcan ogłosił plany kolejnej nowej inwestycji opartej o ideę mieszkań bezczynszowych. Projekt ten realizowany będzie w podwarszawskich Markach. Deweloper zapowiada również dalsze i inwestycje w tym kierunku.

Sprzedaż lokali w Arkadii rozpoczęta


Spółka Dolcan sfinalizowała inwestycję „Arkadia” w Szczecinie. Oferta skierowana jest zarówno dla chętnych na lokale mieszkalne, jak i użytkowe.

Wyrok w sprawie przeciwko deweloperowi Osiedla Grabskiego

Zakończyło się postępowanie sądowe dotyczące Osiedla Grabskiego, rozpoczęte na wniosek właściciela stacji LPG, przeciw warszawskiemu deweloperowi Dolcan. Zwycięska spółka otrzymała w następstwie wyroku sędziego pozwolenie na użytkowanie inwestycji Osiedle Grabskiego w Lublinie.

Zakończenie sporu o Osiedle Grabskiego

Zakończył się spór o Osiedle Grabskiego. Postępowanie rozpoczęto na wniosek właściciela stacji LPG przeciw deweloperowi Dolcan. Spółka otrzymała pozwolenie na użytkowanie inwestycji Osiedle Grabskiego w Lublinie.

Kolejna inwestycja Dolcana w mieszkaniach bezczynszowych


Dolcan ogłosił plany kolejnej inwestycji opartej o ideę mieszkań bezczynszowych. Projekt zrealizowany będzie w Markach. Deweloper zapowiada dalszą ekspansję na ten segment.

Sprzedaż lokali w Arkadii rozpoczęta


Spółka Dolcan ukończyła inwestycję Arkadia w Szczecinie. Oferta skierowana jest zarówno dla chętnych na lokale mieszkalne, jak i handlowo-usługowe.

Zakończenie sporu o Osiedle Grabskiego


Zakończyło się postępowanie rozpoczęte na wniosek właściciela stacji LPG przeciw warszawskiemu deweloperowi Dolcan. Spółka otrzymała pozwolenie na użytkowanie inwestycji Osiedle Grabskiego w Lublinie.