| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP

Temat: nagrobki

Poniżej prezentujemy wszystkie istotne informacje dotyczące tematu nagrobki. Przejrzyj nasze archiwum dotyczące nagrobki.

Prace na grobach bliskich przed Zaduszkami

Aktualizacja: 21.10.2011

Przed Zaduszkami, jak co roku, porządkujemy groby naszych bliskich. Podczas prac porządkowych możemy wykonać drobne prace naprawcze, które nie będą wymagać od nas jakiejś specjalistycznej wiedzy. »

Dbanie o nagrobki

Aktualizacja: 10.10.2011

Niebawem Święto Zmarłych, zapracowani nie mamy czasu aby we właściwy sposób zająć się nagrobkami krewnych. Niestety na wynajęcie specjalnej firmy, która wyczyści za nas nagrobki może być już za późno. Co zrobić w takiej sytuacji? »

Jak dbać o nagrobek z lastryko?

Aktualizacja: 13.10.2014

Nagrobki z lastryko to najbardziej popularny rodzaj pomnika na nekropoliach. Jak wyczyścić nagrobek z lastryko aby dobrze prezentował się w święto zmarłych. Zobacz poradę. »

Renowacja starego nagrobka

Aktualizacja: 10.10.2011

Nagrobki to budowle, o które dbamy latami. Wielu z nas posiada nagrobki krewnych z ubiegłego wieku, a także starsze. Większość nagrobków, z XIX wieku oraz te z wcześniejszego okresu, wykonywana była z piaskowca. Z biegiem lat nagrobki uległy uszkodzeniom. Niestety większości z nich nie da się naprawić w taki sposób, jak są naprawiane współczesne nagrobki. Zobacz jak poddać renowacji stary nagrobek. »

Impregnacja nagrobka

Aktualizacja: 10.10.2011

Nagrobek to inwestycja na kilkadziesiąt lat. Co zrobić aby nagrobek wyglądał dobrze przez cały rok. Zobacz jak dbać o nagrobek, aby wyglądał dobrze przez lata. »

Jak dbać o nagrobki?

Aktualizacja: 10.10.2011

Jak co roku w dniu Wszystkich Świętych odwiedzamy groby naszych krewnych. W dniu Wszystkich Świętych warto zadbać o rodzinne nagrobki. Zobacz jak dbać o nagrobek. »

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Patrycja Kubiesa

Ekspert podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »