| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Finanse > Kredyty > Rynek kredytów > Nowe kredyty gotówkowe BGŻ i BPH w Finamo

Nowe kredyty gotówkowe BGŻ i BPH w Finamo

Firma doradztwa finansowego Finamo rozszerzyła swoją ofertę o kolejne kredyty gotówkowe: „Pożyczkę Tu i Teraz” Banku BGŻ oraz „Pożyczkę od ręki” Banku BPH.

- Kredyty gotówkowe są obok, kredytów hipotecznych i produktów inwestycyjnych, jedną z linii produktowych oferowanych przez Finamo od początku działalności firmy – mówi Anna Stachowicz, kierownik produktu kredyty gotówkowe w Finamo SA. - Zatrudniamy specjalnie tym produktom dedykowanych i przeszkolonych doradców, mamy przygotowane procedury i back office.

Pożyczka Tu i Teraz” Banku BGŻ to kredyt do 50 tys. bez zabezpieczenia, o stałym oprocentowaniu i prowizji 5 proc. Oprocentowanie zależy od okresu kredytowania. Przy rocznej pożyczce wynosi tylko 8,5 %, także dla nowych klientów. Maksymalny okres kredytowania wynosi 60 miesięcy, przy oprocentowaniu 16,90%.

Produkt BPH, to „Pożyczka od ręki” do 60 tys. zł nawet na 84 miesiące. Oprocentowanie kredytu wynosi od 9,9% do 21% i zależy od oceny profilu klienta pod kątem ryzyka i zdolności kredytowej. Do kredytu przygotowany jest atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy, w przypadku utraty pracy lub innych zdarzeń losowych, który obejmuje zgon, całkowitą trwałą niezdolność do pracy, trwałe inwalidztwo wskutek nieszczęśliwego wypadku, utratę pracy, czasową niezdolność do pracy lub poważne zachorowanie.

- Po wdrożeniu produktów BGŻ i Banku BPH planujemy rozszerzać naszą ofertę w zakresie kredytów gotówkowych o kolejne umowy. - dodaje A. Stachowicz.

Kalkulator rat kredytu

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Natalia Rostworowska

Specjalista ds. obsługi klientów biznesowych z sektora finansowego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK