Nagrywanie płyty audio (Windows Media Player)
REKLAMA
REKLAMA
Po uruchomieniu odtwarzacza Windows Media Player w wersji 11 zwróć uwagę na kilka kart umieszczonych na samej górze ekranu. Interesują nas w tym wypadku karty Biblioteka oraz Nagraj. Następnie wykonaj poniższe kroki.
REKLAMA
1. Przejdź do karty Biblioteka, aby utworzyć tam nową Listę odtwarzania (niewielki przycisk ze strzałką w dół, a po rozwinięciu Utwórz listę odtwarzania). Dzięki temu będziesz mógł stworzyć listę nagrań, którą chcesz zapisać na płycie CD.
2. W głównym oknie biblioteki wybierz pliki audio do listy i przeciągnij je na okno po prawej stronie. Kiedy skończysz, użyj przycisku Zapisz listę odtwarzania
3. Przejdź do karty Nagraj i po rozwinięciu listy za pomocą przycisku ze strzałką w dół wybierz polecenie Nagraj listę. Po włożeniu płyty CD do napędu rozpocznie się nagrywanie kompilacji.
REKLAMA
© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.
REKLAMA