| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Polecane strony WWW > sendspace - przesyłanie plików o większym rozmiarze

sendspace - przesyłanie plików o większym rozmiarze

Plików o większym rozmiarze nie da się wysłać tradycyjną pocztą elektroniczną. Nawet jeśli pozwalają na to parametry twojego konta pocztowego, serwer pocztowy odbiorcy może mieć problemy z przyjęciem przesyłki. Sprawdź, jak sobie poradzić w takiej sytuacji.

Jeśli chcesz przesłać przez Internet plik o rozmiarze przekraczającym możliwości skrzynki pocztowej, warto skorzystać z jednego z bezpłatnych serwisów do transferu i tymczasowego przechowywania większych plików. Przykładem takiego serwisu jest sendspace. W podstawowej, bezpłatnej wersji pozwala na przesyłanie plików o maksymalnym rozmiarze 300 MB.

W formularzu na stronie WWW wystarczy wskazać ścieżkę dostępu do pliku, adres e-mail odbiorcy oraz opcjonalnie adres swojej skrzynki pocztowej. Po przesłaniu pliku na serwer odbiorca otrzyma wiadomość pocztową z unikalnym odnośnikiem umożliwiającym pobranie pliku. Jeśli wpiszesz swój adres, również otrzymasz taką wiadomość z dodatkowym odnośnikiem, którego uruchomienie pozwala na kasowanie pliku z serwera.

Czytaj także

Autor:

Źródło:

INFOR
VAT 2020. Komentarz199.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

S-NET

Główne dziedziny działalności przedsiębiorstwa to dostawa nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych dla biznesu i ISP; integracja rozwiązań IT takich jak: serwery, sprzęt telekomunikacyjny,​ ​sprzęt​ ​sieciowy,​ ​outsorcing​ ​IT.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »