| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP

Inne

CEMEX Polska zdobywcą prestiżowych nagród

Aktualizacja: 30.11.2016

CEMEX Polska laureatem konkursu "Firma Dobrze Widziana". Polski oddział uhonorowano także w Meksyku nagrodą CEMEX Building Award 2016. »

CEMEX Polska lauretem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwou i zdobywcą Złotej Karty Lidera Bezpiecznej Pracy

Aktualizacja: 07.11.2016

W krótkim czasie CEMEX Polska został doceniony za swoje osiągnięcia zarówno na tle rozwoju technologicznego jak i zapewnianych warunków pracy. »

CEMEX z prestiżową nagrodą Fundacji Kronenberga

Aktualizacja: 04.10.2016

CEMEX Polska otrzymał prestiżową nagrodę za przyczynianie się do wzrostu zatrudnienia i rozwoju gospodarczego Polski. Wyróżnienie jest przyznawane w ramach konkursu Emerging Market Champions, organizowanego przez Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy. Nagrodę wręczono w trakcie Europejskiego Forum Nowych Idei 29 września br. w Sopocie. »

Kruszywa CEMEX na budowie farmy wiatrowej

Aktualizacja: 23.09.2016

CEMEX Polska jest producentem i dostawcą kruszyw budowlanych, które znajdują zastosowanie między innymi przy budowie infrastruktury energetycznej. Firma dostarczyła ponad 50 tys. ton kruszyw na budowę farmy wiatrowej w Lubartowie na Lubelszczyźnie. »

Ergonomia pracy przy komputerze

Aktualizacja: 08.08.2011

Praca przy komputerze przez okres dłuższy, niż 4 godziny dziennie wymaga odpowiedniego przygotowania stanowiska pracy. Może bowiem długofalowo negatywnie wpływać na zdrowie i stać się po pewnym czasie bardzo uciążliwa. Poznaj zasady ergonomicznej pracy przy komputerze. »

Przydatne skróty klawiaturowe

Aktualizacja: 08.08.2011

Zamiast szukać w menu nawigacyjnym określonej funkcji możesz skorzystać z wygodnych i szybkich w działaniu skrótów klawiaturowych. »

Szkolenia komputerowe

Aktualizacja: 08.08.2011

Proponujemy udział w szkoleniach komputerowych organizowanych przez grupę kapitałową INFOR. »

POLECANE

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Katarzyna Adamczyk

Doświadczony manager i profesjonalistka z dziedziny ekonomii zdrowia, specjalizująca się w analizie biznesowej, w tym w kontroli zarządczej w placówkach medycznych, ze szczególnym uwzględnieniem kontrolingu i analizy finansowej szpitala oraz w analityce rynku farmaceutycznego i analizach refundacyjnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »