| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Związek Firm Doradztwa Finansowego zwiększa strefę wpływów

Związek Firm Doradztwa Finansowego zwiększa strefę wpływów

Związek Firm Doradztwa Finansowego (ZFDF) powiększył swoje szeregi o kolejną firmę z branży. Tym razem do grona członków organizacji dołączyli Doradcy24.

Kolejne w tym roku rozszerzenie pokazuje, że znaczenie Związku istotnie wzrasta, a tym samym jest on głównym reprezentantem polskich firm doradztwa finansowego. Jednocześnie za sprawą nowego przedsiębiorstwa w ZFDF udziały rynkowe organizacji zwiększają się.

Doradcy24 SA zanotowali po trzecim kwartale sprzedaż kredytów hipotecznych na poziomie 295 mln PLN, a produktów inwestycyjnych 0,3 mln PLN. Oznacza to, że wartość kredytów hipotecznych sprzedanych za pośrednictwem doradców finansowych zrzeszonych w Związku w okresie styczeń-wrzesień 2009 roku. wyniosła ponad 8 226 mln zł, a produktów inwestycyjnych 3 940 mln zł.

- Doceniamy fakt, że kolejna firma doradcza chce uczestniczyć w pracach Związku. Jesteśmy otwarci na przyjmowanie nowych członków. Towarzyszy nam silne przekonanie, że działanie pod wspólnym szyldem ułatwi budowanie standardów doradztwa finansowego, a to w tej chwili jest główny cel naszej działalności – podkreśla Krzysztof Barembruch, prezes zarządu ZFDF.

ZFDF/IN

Zobacz także: Rynek kredytów Wieszjak.pl

- Dla naszej firmy przynależność do Związku jest bardzo istotna, gdyż dzięki niej będziemy mogli czynnie włączyć się w prace zmierzające do stworzenia i popularyzacji norm w branży. Jednocześnie, jako część większej instytucji, będziemy mieli wpływ na budowanie wzorców funkcjonowania doradztwa finansowego. Nie mniej ważna jest przyjemność spotkań z koleżankami i kolegami z firm konkurencyjnych – wyjaśnia Artur Nowak – Gocławski, Prezes Zarządu Doradcy24 S.A.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Romuald Pilitowski

Prezes Zarządu Salomon Finance

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »