| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Kolejny bank wprowadził lokatę jednodniową

Kolejny bank wprowadził lokatę jednodniową

Toyota Bank uzupełnił portfolio produktów oszczędnościowych. Kolejna oferta banku to lokaty jednodniowe.

Toyota Bank Polska wprowadza do swojej oferty Plan depozytowy +19 w skład, którego wchodzą lokaty, którym odsetki naliczane są co jeden, dwa lub trzy dni, odpowiednio o 4 proc., 4,4 proc. i 4,6 proc. w skali roku. Jednodniowa lokata to najnowszy produkt, jaki pojawił się w ofercie banku i jest uzupełnieniem jego portfolio w skład, którego wchodzi ponad 19 innych produktów oszczędnościowych.

Rozszerzenie oferty banku, który oferuje najlepsze konta internetowe, to odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie na dynamiczne i zyskowne lokowanie środków. Jedną z głównych zalet lokat jednodniowych jest brak konieczności zamrażania pieniędzy na dłuższy czas. Ponadto klient może szybko wycofać środki poprzez zamknięcie lokaty, bez ponoszenia strat w postaci już wypracowanych odsetek.

Rozbudowując portfolio swoich produktów Toyota Bank Polska utrwala swój wizerunek nie tylko banku samochodowego, ale także instytucji dającej możliwość wybrania jednego z wielu produktów lub usług finansowych pozwalających w krótkiej i dłuższej perspektywie na bardzo płynne
i zyskowne zarządzanie swoimi pieniędzmi.

Nasz produkt kierujemy do osób, które chcą bezpiecznie inwestować swoje oszczędności przy jednoczesnej natychmiastowej, wysokiej stopie zwrotu. Chcemy wyróżnić się dość wysokim oprocentowaniem lokat z Planu depozytowego +19 oraz elastycznością związaną z kapitalizacją odsetek – powiedział Ireneusz Wojciechowski, dyrektor dep. bankowości elektronicznej w Toyota Bank Polska.

Zakładając lokatę, klient banku otrzymuje z odsetek dokładnie tyle ile obiecuje bank, a więc 4proc., 4,4 proc. lub 4,6 proc. w skali roku, w zależności od czasu trwania lokaty. Ma on także aż trzy możliwości związane ze sposobem kapitalizacji lokaty, a więc faktycznej wypłaty odsetek. Osoba zakładająca lokatę może wybrać opcję, aby lokata nie przedłużała się automatycznie. Może także zdecydować, aby odsetki od lokaty powiększały kapitał lub przekazywane były automatycznie na rachunek właściciela.

Nasi klienci są średnio i dobrze sytuowani, dlatego też minimalna kwota depozytu wynosi 5000 zł. Taka kwota depozytu automatycznie umożliwia korzystanie z promocji „Gdy kartą obracasz, kasa sama wraca“ – podsumowuje Wojciechowski.

Wszystkie lokaty w ramach Planu depozytowego +19 można zakładać za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Toyota Bank Polska. 

Polecamy: Inwestycje.wieszjak.pl

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Odszkodowania Campter

Campter Odszkodowania uzyskuje odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadkach oraz na skutek zdarzeń losowych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK