| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Deloitte wdraża SAP w PGNiG

Deloitte wdraża SAP w PGNiG

Deloitte rozpoczął wdrażanie systemu zarządzania kapitałem ludzkim SAP w Polskim Górnictwie Naftowym i Gazownictwie. Projekt realizowany jest w ramach konsorcjum z firmą SID.

Dostawcy usług wdrożeniowych wybrani zostali w wyniku wieloetapowegopostępowania prowadzonego w trybie negocjacji z ogłoszeniem.

Ujednolicenie obsługi kadrowo-płacowej ok. tysiąca pracowników PGNIG, optymalizacja kosztów, zwiększenie sprawności i standaryzacji to główne cele wdrożenia systemu kadrowo-płacowego w środowisku SAP ERP HCM.

Zakres projektu wdrożeniowego obejmuje rozwiązania z obszarów: administracji kadrami, zarządzania strukturą organizacyjną, rozliczania czasu pracy, naliczania wynagrodzeń, funduszu socjalnego, kasy zapomogowo – pożyczkowej, rozliczeń podróży służbowych oraz planowania i analizy kosztów osobowych i zatrudnienia.

Wdrożone zostaną także innowacyjne rozwiązania z zakresu samoobsługi pracowniczej i menadżerskiej. Ostatnią fazą projektu będzie przeszkolenie pracowników klienta, tak by mogli oni samodzielnie realizować przypisane im procesy w nowym systemie.

- Nawiązanie współpracy w zakresie wdrożenia technologii informatycznych opartych o rozwiązania SAP z PGNIG jest dla nas dużym wyróżnieniem i zarazem wyzwaniem. Jesteśmy przekonani, że dzięki determinacji i zaangażowaniu członków zespołu PGNiG, jak również kompetencjom oddelegowanych konsultantów wdrożeniowych, uda się nam sprawnie przeprowadzić to szeroko zakrojone wdrożenie - mówi Adam Bieńko, dyrektor konsultingu odpowiedzialny za rozwiązania SAP w Deloitte.

Wdrożenie zostanie zrealizowane w ciągu pięciu miesięcy, start produktywny zaplanowany został na 1 czerwca 2010 roku. System docelowo będzie obsługiwany przez ok. 50 użytkowników w centrali spółki w Warszawie.

Polecamy: Komputer i Internet Wieszjak.pl

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Iwona Zygmunt

Prawnik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK