| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Deloitte wdraża SAP w PGNiG

Deloitte wdraża SAP w PGNiG

Deloitte rozpoczął wdrażanie systemu zarządzania kapitałem ludzkim SAP w Polskim Górnictwie Naftowym i Gazownictwie. Projekt realizowany jest w ramach konsorcjum z firmą SID.

Dostawcy usług wdrożeniowych wybrani zostali w wyniku wieloetapowegopostępowania prowadzonego w trybie negocjacji z ogłoszeniem.

Ujednolicenie obsługi kadrowo-płacowej ok. tysiąca pracowników PGNIG, optymalizacja kosztów, zwiększenie sprawności i standaryzacji to główne cele wdrożenia systemu kadrowo-płacowego w środowisku SAP ERP HCM.

Zakres projektu wdrożeniowego obejmuje rozwiązania z obszarów: administracji kadrami, zarządzania strukturą organizacyjną, rozliczania czasu pracy, naliczania wynagrodzeń, funduszu socjalnego, kasy zapomogowo – pożyczkowej, rozliczeń podróży służbowych oraz planowania i analizy kosztów osobowych i zatrudnienia.

Wdrożone zostaną także innowacyjne rozwiązania z zakresu samoobsługi pracowniczej i menadżerskiej. Ostatnią fazą projektu będzie przeszkolenie pracowników klienta, tak by mogli oni samodzielnie realizować przypisane im procesy w nowym systemie.

- Nawiązanie współpracy w zakresie wdrożenia technologii informatycznych opartych o rozwiązania SAP z PGNIG jest dla nas dużym wyróżnieniem i zarazem wyzwaniem. Jesteśmy przekonani, że dzięki determinacji i zaangażowaniu członków zespołu PGNiG, jak również kompetencjom oddelegowanych konsultantów wdrożeniowych, uda się nam sprawnie przeprowadzić to szeroko zakrojone wdrożenie - mówi Adam Bieńko, dyrektor konsultingu odpowiedzialny za rozwiązania SAP w Deloitte.

Wdrożenie zostanie zrealizowane w ciągu pięciu miesięcy, start produktywny zaplanowany został na 1 czerwca 2010 roku. System docelowo będzie obsługiwany przez ok. 50 użytkowników w centrali spółki w Warszawie.

Polecamy: Komputer i Internet Wieszjak.pl

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Przemysław Jaworski

Specjalista do spraw IT

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK