| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Ogólnopolski Konkurs iTele©t! - 5, 17 maja 2019 r.

Ogólnopolski Konkurs iTele©t! - 5, 17 maja 2019 r.

Zapraszamy studentów IV i V roku prawa do udziału w Ogólnopolskim Konkursie iTele©t! organizowanym przez ELSA Poland. Konkurs będzie dotyczył prawa własności intelektualnej, prawa nowych technologii (IT), prawa telekomunikacyjnego oraz ochrony danych osobowych.

Rusza kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu ITele©t! Jest to jeden z najprężniej rozwijających się konkursów organizowanych przez ELSA Poland. Współorganizatorem ITele©t jest kancelaria DLA Piper.

Konkurs adresowany jest do studentów IV i V roku prawa, którzy interesują się nowymi, szybko rozwijającymi się dziedzinami, takimi jak prawo własności intelektualnej, prawo nowych technologii (IT) czy prawo telekomunikacyjne. Także poruszana jest tematyka ochrony danych osobowych.

Konkurs przebiega w dwóch etapach. Pierwszy etap przeprowadzany jest w formie testu online, do którego zapisani uczestnicy dostaną dostęp 5 maja. Najlepsze 6 osób przejdzie do finału, który odbędzie się 17 maja w siedzibie współorganizatora - DLA Piper w warszawskim biurze.

Do wygrania są praktyki w DLA Piper, nagrody książkowe oraz udział w Summer ELSA Copenhagen Law School on Intellectual Property Law, który odbędzie się w dniach 28 lipca - 4 sierpnia 2019 r.

Patronat medialny nad konkursem objął portal Infor.pl.

Ogólnopolski Konkurs iTelect!

Więcej informacji oraz zapisy na stronie: http://itelect.elsa.org.pl/

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa, ang. European Law Students’ Association (ELSA) jest największą niepolityczną, niezarobkową organizacją na świecie zrzeszająca studentów i młodych adeptów prawa.

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Ogólnopolski Konkurs iTelect!
Ogólnopolski Konkurs iTelect!

Potrącenia z wynagrodzeń i zasiłków Praktyczne wskazówki59.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Brysiewicz i Wspólnicy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »