Kategorie

TNT

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Firma kurierska TNT Express uruchamia innowacyjną usługę: serwis nocny. Usługa skierowana jest głównie do branży przemysłowej.
Blisko 43 proc. faktur, wystawionych przez TNT Express w lipcu i sierpniu, miało formę elektroniczną. Klienci TNT coraz chętniej z niej korzystają: liczba e-faktur wzrosła od stycznia o 13 proc.
Azjatycka Sieć Drogowa TNT Express otrzymała najwyższy poziom certyfikacji bezpieczeństwa organizacji Transported Asset Protection Association (TAPA).
TNT przetestuje naczepy dłuższe od standardowych o dwa metry. na razie akcja dotyczy. Dzięki pojazdom o długości 15,65 m firma uzyska o 15 proc. większą ładowność.
Do końca sierpnia trwa promocja usług importowych firmy kurierskiej TNT Express. W jej ramach klienci mogą samodzielnie, zdalnie aranżować odbiór przesyłek ze 168 krajów na świecie.
TNT Express ma coraz więcej klientów korzystających z e-faktury. Używa jej już co trzeci klient firmy.
Od kwietnia klienci TNT Express mogą skorzystać z promocji na usługi lotnicze w Europie oraz frachty lotnicze w ramach usług specjalnych "Europa w zasięgu ręki". Zamówienie pierwszej przesyłki będzie premiowane upominkiem: modelem prawdziwej kurierskiej ciężarówki.