Kategorie

Kontrakty logistyczne

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
PepsiCo wybrało DB Schenker Logistics na operatora czterech Regionalnych Centrów Dystrybucji (RDC) zlokalizowanych w Warszawie, Łodzi, Krakowie i Kielcach, o łącznej powierzchni około 25 000 m2.
Misje logistyczne wykonywane przez FM Logistic generują aż 45 procent sprzedaży Kärcher France.
Co powinna zawierać umowa na obsługę logistyczną? Najczęściej umowa o współpracy pomiędzy operatorem logistycznym a usługobiorcą wykazuje cechy zarówno umowy składu oraz umowy spedycji.
Grupa GEFCO, podpisała 28 czerwca umowę o współpracy z General Motors. Jest to największy kontrakt w historii firmy.
Hellmann Worldwide Logistics Polska rozpoczął współpracę z amerykańskim producentem zabawek - firmą Mattel.
Najwięksi kolporterzy prasy w Polsce, Ruch S.A. i Kolporter S.A. wynajmują powierzchnię w Centrum Logistycznym Mełgiewska w Lublinie. Kolporter S.A wynajął 1500 mkw., a Ruch S.A. 5200 mkw.
Zakłady Chemiczne Police i Polska Żegluga Morska podpisały pięcioletnią umowę o współpracy o wartości 150 mln zł. Armator będzie przywozić do Polic podstawowe surowce do produkcji nawozów.
Firma FM Logistic podpisała  kolejny kontrakt z firmą farmaceutyczną. Projekt dla Grupy Sanofi jest realizowany w wyspecjalizowanym magazynie operatora w Błoniu k. Warszawy.
Jungheinrich Polska, dostawca technologii magazynowych przedłużył umowę najmu 3 700 metrów kwadratowych powierzchni magazynowo-biurowej w centrum logistycznym Panattoni Park Wrocław I.
FM Logistic będzie nadal obsługiwał centrum logistyczne IKEA w Jarostach koło Piotrkowa Trybunalskiego.
C&W: Pierwsze półrocze 2011 r. upłynęło pod znakiem stabilizacji w sektorze nieruchomości magazynowo-dystrybucyjnych. Sfinalizowane transakcje na kwotę prawie 130 mln EUR stanowiły ponad 13% wolumenu całego rynku, co było wynikiem niższym o ok. 36% w stosunku do pierwszego półrocza 2010 r.
Epedal sprzedał swój zakład w Gliwicach, w którym produkowane są części dla branży motoryzacyjnej. Nabywcą jest austriacka firma Fronius.
Prologis, Inc, właściciel, operator i deweloper nieruchomości przemysłowych w drugim kwartale 2011 roku przedłużył umowy najmu w Europie Środkowo-Wschodniej na ponad 300 000 metrów kwadratowych.
Przez kolejne trzy lata FM Logistic będzie obsługiwał spółkę E.Wedel. Kontrakt obejmuje magazynowanie, transport i co- packing.