| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Konferencja Bezpieczeństwo danych osobowych - nowe wymogi UE

Konferencja Bezpieczeństwo danych osobowych - nowe wymogi UE

BMS Polska zaprasza na konferencję "Bezpieczeństwo danych osobowych - nowe wymogi UE", która odbędzie się 14 marca 2017 r. w warszawskim hotelu Hilton. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl.

W maju 2018 roku, mija dwuletni okres przygotowawczy w trakcie, którego należy dostosować sposób przetwarzania danych osobowych w swoich firmach do nowych wymogów rozporządzenia UE o ochronie danych osobowych. Rozporządzenie będzie dawało wszystkim organom nadzorczym w UE (w tym GIODO), możliwość nakładania dużych kar finansowych.

Rozporządzenie w gruntowny sposób reformuje unijne oraz krajowe ramy prawne, koncentrując się przede wszystkim na wzmocnieniu praw osób fizycznych. Oznacza to konieczność zmian obecnych procedur. Problematyka ta jest złożona i wymaga wieloaspektowego podejścia.

Eksperci z takich firm jak Man Bus, Poczta Polska, Pekao Bank Hipoteczny, Alior Bank podzielą się swoimi praktykami z zakresu ochrony danych osobowych.

Natomiast Radca Prawny z Kancelarii Łaszczuk i Wspólnicy poruszy tematykę RODO – nowych uprawnień dla podmiotów danych i związanymi z nimi zadaniami dla administratorów.

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszam do rejestracji uczestnictwa już dziś! Więcej informacji oraz formularz zgłoszenia tutaj: Bezpieczeństwo danych osobowych - nowe wymogi UE

Aleksandra Adamczyk

Dyrektor działu projektów

aleksandra.adamczyk@bmspolska.pl

Czytaj także

Data publikacji:

Aktualizacja: 06.03.2017

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Konferencja Bezpieczeństwo danych osobowych - nowe wymogi UE
Konferencja Bezpieczeństwo danych osobowych - nowe wymogi UE

PIT 2020. Komentarz199.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Mecenas Adrian Achtelik jest radcą prawnym, partnerem zarządzającym w kancelarii ACHTELIK SIWKA I WSPÓLNICY ADWOKACI I RADCY PRAWNI Sp.p. z Katowic specjalizującej się w kompleksowych rozwiązaniach prawnych dla spółek handlowych, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych oraz podmiotów sektora publicznego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »