| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Temat: poradnik

Poniżej prezentujemy wszystkie istotne informacje dotyczące tematu poradnik. Przejrzyj nasze archiwum dotyczące poradnik.

Dlaczego czuć spaliny wewnątrz auta? Co się popsuło?

Aktualizacja: 30.11.2018

Intensywny zapach spalin w kabinie, zarówno na postoju, jak i podczas jazdy, nie musi oznaczać poważnej awarii. W takim przypadku zawsze najbardziej podejrzany jest układ wydechowy, który może być nieszczelny. Spaliny w układzie wentylacji mogą być jednak także oznaką problemów z uszczelką głowicy. »

Jak krok po kroku dodać współwłaściciela do samochodu?

Aktualizacja: 30.11.2018

Poprzez dodanie współwłaściciela do samochodu możemy prawnie uregulować podział kosztów eksploatacji samochodu, czy też umożliwimy komuś z rodziny rozpoczęcie naliczania zniżek w towarzystwie ubezpieczeniowym. Podpowiadamy jak dodać współwłaściciela do samochodu. »

Tablice rejestracyjne aut należących do służb publicznych

Aktualizacja: 30.11.2018

Służby publiczne takie jak Wojsko, Policja, Służba Celna, Kontrola skarbowa, Centralne Biuro Antykorupcyjne, Biuro Ochrony Rządu, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Straż Graniczna mają przydzielone specjalne tablice rejestracyjne. »

Co zrobić, gdy zapali się kontrolka braku ładowania akumulatora?

Aktualizacja: 30.11.2018

Z uwagi na to, że w samochodzie występuje spore zużycie energii elektrycznej, zwłaszcza podczas jazdy z włączonymi światłami, nie wolno lekceważyć objawów braku ładowania akumulatora. Podpowiadamy, co należy zrobić, jeśli zapali się kontrolka braku ładowania akumulatora. »

Jak uruchomić silnik, który nie chce „zaskoczyć”?

Aktualizacja: 30.11.2018

Co zrobić, jeśli rozrusznik kręci silnikiem, a ten z uporem nie chce zapalić? Trudności podczas rozruchu silnika nie świadczą o jego awarii. Oto kilka porad, co zrobić w takiej sytuacji. »

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Paweł Wiśniewski

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »