| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Manager > Zarządzanie zespołem > Raport specjalny „UJARZMIJ OPEN SPACE 2015”

Raport specjalny „UJARZMIJ OPEN SPACE 2015”

Właśnie powstał raport specjalny „UJARZMIJ OPEN SPACE 2015”. Każdy może pobrać go bezpłatnie i dzięki niemu stworzyć wysoko produktywny zespół pracowników na open space lub samemu nauczyć się pracować w tego typu przestrzeniach tak, aby nie tracić czasu. Patronat medialny nad raportem objął portal Infor.pl

Każde miasto ma swój własny Mordor, jak nazywana jest biurowa część Warszawy. W każdym Mordorze mieszczą się setki firm i korporacji, tysiące pracowników. Większość pracuje w przestrzeniach typu open space, ograniczających prywatność i normy kultury pracy do minimum. Nade wszystko jednak, otwarte przestrzenie biurowe nie sprzyjają efektywności i produktywności ludzi, zespołów i całych firm.

Wokół tego tematu skupiona jest olbrzymia społeczność od prezesów i dyrektorów po zwykłych szarych pracowników korporacji. Profil FB „Mordor na Domaniewskiej”, czyli wszystko o korpo życiu, zbliża się do 100 tysięcy polubień użytkowników.

Z przyjemnością więc, wpisując się w tę olbrzymią debatę, przedstawiamy  raport specjalny „UJARZMIJ OPEN SPACE 2015”. Ten autorski projekt Grzegorza Frątczaka, uznanego eksperta w dziedzinie produktywności  i twórcy bloga projektantczasu.pl jest bezpłatny i dostępny dla każdego poprzez platformę www.ujarzmijopenspace.pl

„Nie ma tygodnia, w którym nie stykałbym się z problemami ludzi pracujących na open space. Świadomość, że mam wiedzę, która jest im potrzebna, lecz po prostu nie starcza mi fizycznie czasu na jej przekazanie w formie szkoleń jest frustrująca. Stąd pomysł na opracowanie raportu „Ujarzmij Open Space”. Zawiera on esencję moich kilkuletnich doświadczeń szkoleniowych i został opracowany na podstawie światowych i własnych autorskich badań. Jako jedyny zawiera też komplet informacji i rozwiązań, jak osiągnąć wzrost efektywności w biurach open space, zachowując wysoką kulturę pracy” – mówi Grzegorz Frątczak.

Jak skorzystać z raportu?

Aby skorzystać z raportu wystarczy wejść na stronę www.ujarzmijopenspace.pl. Są na niej 2 opcje pobrania raportu:

  1. Wystarczy się zarejestrować.
  2. Bez rejestracji - można udostępnić  link strony na Facebooku albo Twitterze i w zamian otrzymać raport.

Raport ma 55 stron, waży 1,8 MB.

„Wierzę, że raport jest dobrym krokiem w kierunku edukacji biznesowej Polaków, a osobom, które żyją w stresie, natłoku obowiązków, braku czasu - pomoże odzyskać poczucie kontroli i bezpieczeństwa. Zrewolucjonizujmy nasz polski  biurowy open space” – mówi Grzegorz Frątczak.

Czytaj także

Ekspert:

Grzegorz Frątczak

Doświadczony coach i trener biznesu, menedżer z dyplomem MBA. Ekspert w CEO Solutions. Akredytowany trener w Ernst &Young Academy of Business.

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Raport specjalny „UJARZMIJ OPEN SPACE 2015”
Raport specjalny „UJARZMIJ OPEN SPACE 2015”

INFORLEX Biznes509.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Wojciech Strama

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »