reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Manager > Zarządzanie zespołem > Raport specjalny „UJARZMIJ OPEN SPACE 2015”

Raport specjalny „UJARZMIJ OPEN SPACE 2015”

Właśnie powstał raport specjalny „UJARZMIJ OPEN SPACE 2015”. Każdy może pobrać go bezpłatnie i dzięki niemu stworzyć wysoko produktywny zespół pracowników na open space lub samemu nauczyć się pracować w tego typu przestrzeniach tak, aby nie tracić czasu. Patronat medialny nad raportem objął portal Infor.pl

Każde miasto ma swój własny Mordor, jak nazywana jest biurowa część Warszawy. W każdym Mordorze mieszczą się setki firm i korporacji, tysiące pracowników. Większość pracuje w przestrzeniach typu open space, ograniczających prywatność i normy kultury pracy do minimum. Nade wszystko jednak, otwarte przestrzenie biurowe nie sprzyjają efektywności i produktywności ludzi, zespołów i całych firm.

Wokół tego tematu skupiona jest olbrzymia społeczność od prezesów i dyrektorów po zwykłych szarych pracowników korporacji. Profil FB „Mordor na Domaniewskiej”, czyli wszystko o korpo życiu, zbliża się do 100 tysięcy polubień użytkowników.

Z przyjemnością więc, wpisując się w tę olbrzymią debatę, przedstawiamy  raport specjalny „UJARZMIJ OPEN SPACE 2015”. Ten autorski projekt Grzegorza Frątczaka, uznanego eksperta w dziedzinie produktywności  i twórcy bloga projektantczasu.pl jest bezpłatny i dostępny dla każdego poprzez platformę www.ujarzmijopenspace.pl

„Nie ma tygodnia, w którym nie stykałbym się z problemami ludzi pracujących na open space. Świadomość, że mam wiedzę, która jest im potrzebna, lecz po prostu nie starcza mi fizycznie czasu na jej przekazanie w formie szkoleń jest frustrująca. Stąd pomysł na opracowanie raportu „Ujarzmij Open Space”. Zawiera on esencję moich kilkuletnich doświadczeń szkoleniowych i został opracowany na podstawie światowych i własnych autorskich badań. Jako jedyny zawiera też komplet informacji i rozwiązań, jak osiągnąć wzrost efektywności w biurach open space, zachowując wysoką kulturę pracy” – mówi Grzegorz Frątczak.

Jak skorzystać z raportu?

Aby skorzystać z raportu wystarczy wejść na stronę www.ujarzmijopenspace.pl. Są na niej 2 opcje pobrania raportu:

  1. Wystarczy się zarejestrować.
  2. Bez rejestracji - można udostępnić  link strony na Facebooku albo Twitterze i w zamian otrzymać raport.

Raport ma 55 stron, waży 1,8 MB.

„Wierzę, że raport jest dobrym krokiem w kierunku edukacji biznesowej Polaków, a osobom, które żyją w stresie, natłoku obowiązków, braku czasu - pomoże odzyskać poczucie kontroli i bezpieczeństwa. Zrewolucjonizujmy nasz polski  biurowy open space” – mówi Grzegorz Frątczak.

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Ekspert:

Grzegorz Frątczak

Doświadczony coach i trener biznesu, menedżer z dyplomem MBA. Ekspert w CEO Solutions. Akredytowany trener w Ernst &Young Academy of Business.

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Raport specjalny „UJARZMIJ OPEN SPACE 2015”
Raport specjalny „UJARZMIJ OPEN SPACE 2015”

Gorące tematy dla biur rachunkowych. Poradnik Gazety Prawnej 9/202039.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

WFY Group

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

reklama
reklama
reklama