reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Związek Firm Doradztwa Finansowego zwiększa strefę wpływów

Związek Firm Doradztwa Finansowego zwiększa strefę wpływów

Związek Firm Doradztwa Finansowego (ZFDF) powiększył swoje szeregi o kolejną firmę z branży. Tym razem do grona członków organizacji dołączyli Doradcy24.

Kolejne w tym roku rozszerzenie pokazuje, że znaczenie Związku istotnie wzrasta, a tym samym jest on głównym reprezentantem polskich firm doradztwa finansowego. Jednocześnie za sprawą nowego przedsiębiorstwa w ZFDF udziały rynkowe organizacji zwiększają się.

Doradcy24 SA zanotowali po trzecim kwartale sprzedaż kredytów hipotecznych na poziomie 295 mln PLN, a produktów inwestycyjnych 0,3 mln PLN. Oznacza to, że wartość kredytów hipotecznych sprzedanych za pośrednictwem doradców finansowych zrzeszonych w Związku w okresie styczeń-wrzesień 2009 roku. wyniosła ponad 8 226 mln zł, a produktów inwestycyjnych 3 940 mln zł.

- Doceniamy fakt, że kolejna firma doradcza chce uczestniczyć w pracach Związku. Jesteśmy otwarci na przyjmowanie nowych członków. Towarzyszy nam silne przekonanie, że działanie pod wspólnym szyldem ułatwi budowanie standardów doradztwa finansowego, a to w tej chwili jest główny cel naszej działalności – podkreśla Krzysztof Barembruch, prezes zarządu ZFDF.

ZFDF/IN

Zobacz także: Rynek kredytów Wieszjak.pl

- Dla naszej firmy przynależność do Związku jest bardzo istotna, gdyż dzięki niej będziemy mogli czynnie włączyć się w prace zmierzające do stworzenia i popularyzacji norm w branży. Jednocześnie, jako część większej instytucji, będziemy mieli wpływ na budowanie wzorców funkcjonowania doradztwa finansowego. Nie mniej ważna jest przyjemność spotkań z koleżankami i kolegami z firm konkurencyjnych – wyjaśnia Artur Nowak – Gocławski, Prezes Zarządu Doradcy24 S.A.

reklama

Czytaj także

Źródło:

INFOR

Zdjęcia


Dokumentacja kadrowa. Zasady prowadzenia i przechowywania79.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawna Skarbiec

Kancelaria Prawna Skarbiec, specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama