| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Związek Firm Doradztwa Finansowego zwiększa strefę wpływów

Związek Firm Doradztwa Finansowego zwiększa strefę wpływów

Związek Firm Doradztwa Finansowego (ZFDF) powiększył swoje szeregi o kolejną firmę z branży. Tym razem do grona członków organizacji dołączyli Doradcy24.

Kolejne w tym roku rozszerzenie pokazuje, że znaczenie Związku istotnie wzrasta, a tym samym jest on głównym reprezentantem polskich firm doradztwa finansowego. Jednocześnie za sprawą nowego przedsiębiorstwa w ZFDF udziały rynkowe organizacji zwiększają się.

Doradcy24 SA zanotowali po trzecim kwartale sprzedaż kredytów hipotecznych na poziomie 295 mln PLN, a produktów inwestycyjnych 0,3 mln PLN. Oznacza to, że wartość kredytów hipotecznych sprzedanych za pośrednictwem doradców finansowych zrzeszonych w Związku w okresie styczeń-wrzesień 2009 roku. wyniosła ponad 8 226 mln zł, a produktów inwestycyjnych 3 940 mln zł.

- Doceniamy fakt, że kolejna firma doradcza chce uczestniczyć w pracach Związku. Jesteśmy otwarci na przyjmowanie nowych członków. Towarzyszy nam silne przekonanie, że działanie pod wspólnym szyldem ułatwi budowanie standardów doradztwa finansowego, a to w tej chwili jest główny cel naszej działalności – podkreśla Krzysztof Barembruch, prezes zarządu ZFDF.

ZFDF/IN

Zobacz także: Rynek kredytów Wieszjak.pl

- Dla naszej firmy przynależność do Związku jest bardzo istotna, gdyż dzięki niej będziemy mogli czynnie włączyć się w prace zmierzające do stworzenia i popularyzacji norm w branży. Jednocześnie, jako część większej instytucji, będziemy mieli wpływ na budowanie wzorców funkcjonowania doradztwa finansowego. Nie mniej ważna jest przyjemność spotkań z koleżankami i kolegami z firm konkurencyjnych – wyjaśnia Artur Nowak – Gocławski, Prezes Zarządu Doradcy24 S.A.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Biuro Rachunkowe BMGM Spółka z o.o.

Usługi księgowe i doradztwo biznesowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK