| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Jeep partnerem 50. Festiwalu Jazzowego w Montreux!

Jeep partnerem 50. Festiwalu Jazzowego w Montreux!

Jeep, amerykańska ikona przemysłu samochodowego, i Montreux Jazz Festival łączą swe siły! Jubileuszowa, 50-ta edycja Festiwalu Jazzowego w Montreux, zostanie wsparta przez flotę samochodów marki Jeep, którymi będą poruszać się zaproszeni na imprezę artyści. To wielkie wydarzenie muzyczne może przyciągnąć do Europy nawet ćwierć miliona miłośników jazzu z całego świata!

Jeep wesprze Festiwal Jazzowy w Montreux!

Drugi rok z rzędu Jeep® jest globalnym partnerem Montreux Jazz Festival, który odbywać się będzie od 1 do 16 lipca br. w miejscowości Montreux. Usytuowane w szwajcarskim kantonie Vaud, w zatoce sąsiadującej z Jeziorem Genewskim, Montreux, gościć będzie w lipcu 50. edycję festiwalu, jednego z najważniejszych i najbardziej renomowanych przeglądów muzycznych w Europie.
Powstały w 1967 roku szwajcarski przegląd muzyczny dysponuje archiwum audio-wizualnym, liczącym ponad 5000 godzin koncertów na żywo, zarejestrowanych w Montreux, chronionych przez Unesco w rejestrze Pamięci Świata, które dodatkowo wzbogacone zostanie o edycję z 2016 roku. Bilety na imprezy organizowane w ramach festiwalu są w sprzedaży od 15 kwietnia, na stronie internetowej Festiwalu.

Festiwal Jazzowy w Montreux

Jeep kończy 75 lat!

Współpraca pomiędzy marką Jeep a Festiwalem została odnowiona w 2016 roku, po ogromnym sukcesie poprzedniej edycji, w której wzięło udział ponad 240 tysięcy miłośników w całej Europy. Jeep i Montreux Jazz Festival wyróżniają się na polu swojej działalności: Jeep przez swoje ponad 75 lat historii symbolizuje styl życia i stanowi legendę sektora motoryzacyjnego, natomiast Montreux Jazz Festival zdecydowanie przyczynił się do innowacyjności i ewolucji muzyki ostatnich 50 lat. Zarówno marka Jeep, jak i Festiwal Jazzowy w Montreux mogą poszczycić się historią wzbogacaną w nowości, ciągłym rozwojem i wyprzedzaniem trendów, pozostając przy tym wiernymi sobie i swojej tradycji. Marka Jeep ma tysiące fanów na całym świecie, tak samo jak szwajcarski Festiwal, który przyciąga każdego roku tysiące fanów muzyki nad brzeg Jeziora Genewskiego. Obydwie ikony łączy chęć zaoferowania swoim fanom możliwości znalezienia się w centrum niezapomnianych i emocjonujących doznań.

Jeep Renegade i Wrangler

Źródło: Jeep

Zobacz też: Test Jeep Wrangler Rubicon 2.8 CRD: bezkompromisowy twardziel

Muse, Santana i Simply Red w kultowych Jeepach!

Podczas trwania Festiwalu, międzynarodowi artyści i goście będą mieli do swojej dyspozycji całą gamę Jeepów oraz nowe modele z edycji specjalnej „75th Anniversary", wyprodukowane, aby uczcić urodziny marki. Pośród artystów, którzy korzystać będą z około 30 samochodów Jeep znajdą się: Muse, Lana Del Rey, Santana, Deep Purple, Neil Young, Simply Red, Van Morrison, Patti Smith, Marcus Miller i Zappa.
Międzynarodowi artyści i goście poruszać się będą, najbardziej utytułowanym SUV-em w historii flagowym Grand Cherokee, kultowym Wranglerem, Cherokee, który łączy legendarne umiejętności Jeepa 4x4 z nowoczesnym designem oraz Renegadem o umiejętności off-roadowych plasujących go u szczytu swojej kategorii.

Festiwal Jazzowy w Montreux

Źródło: nieznane

Samochody zostaną rozmieszczone w różnych miejscach Festiwalu, począwszy od bramy głównej, która prowadzi do Auditorium Stravinskiego, najważniejszej sceny, przez którą można dostać się również na kolejne dwie sceny: Montreux Jazz Club i Montreux Jazz Lab.

Informacja o sponsorowaniu będzie ponadto rozpropagowywana za pośrednictwem różnych kanałów społecznościowych Jeepa, poprzez nadawanie utworów muzycznych i pokazywaniu filmów, które ukształtowały historię Montreux Jazz Festival.

Czytaj także

Data publikacji:

Aktualizacja: 14.10.2016

Źródło:

INFOR

Tagi

Jazz, jeep

Zdjęcia

Jeep Renegade i Wrangler
Jeep Renegade i Wrangler

Festiwal Jazzowy w Montreux
Festiwal Jazzowy w Montreux

Festiwal Jazzowy w Montreux
Festiwal Jazzowy w Montreux

As Sprzedaży – prenumerata149.10 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Stawski Syty Adwokacka Spółka Partnerska

Specjalista w dziedzinie prawa inwestycji budowlanych, zamówień publicznych, nieruchomości, procesu zarządzania i transakcji nieruchomościami oraz prawa autorskiego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »