Kategorie

Oczko wodne

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Program ruszył 1 lipca. Jego realizacja ma przyczynić się do łagodzenia skutków suszy poprzez budowę przydomowych instalacji zatrzymujących deszczówkę.
W dniu 1 lipca 2020 r. ruszył nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Moja Woda”. W ramach programu można otrzymać do 5 tys. zł dotacji na przydomowe instalacje, zatrzymujące wody opadowe lub roztopowe w zasięgu ręki (tzw. oczko wodne plus).
1 lipca startuje nabór wniosków na dotacje z programu Moja Woda, potocznie nazywanego „Oczko Wodne plus”. Sprawdź kiedy złożyć wniosek i ile można otrzymać dofinansowania
Budowa oczka wodnego o powierzchni nie przekraczającej 50 m2 nie wymaga uzyskania pozwolenia – tak stanowią przepisy Prawa budowlanego. Ponadto od 1 stycznia 2017 r. nie ma już obowiązku zgłaszania budowy oczka wodnego i basenu o powierzchni do 50 m2.
Oczko wodne w budowie nie jest skomplikowane. Możesz je wykonać sam, wystarczy, że będziesz wiedział jak się do tego fachowo zabrać!
Oczko wodne jest radością dla oka, zadbane wygląda naprawdę cudownie. Aby jednak miało zachwycający wygląd należy o nie odpowiednio zadbać. Sprawdź jak!