| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > IV edycja Szkoły Liderek

IV edycja Szkoły Liderek

Zapraszamy na IV edycję Szkoły Liderek. Już tylko 4 miejsca czekają na najbardziej zmotywowane osoby, które czują się gotowe, aby przygotować i przetestować na rynku swój własny pomysł na biznes.

Jeśli od dawna myślisz o tym, żeby otworzyć własny biznes, ale dotąd niewiele w tym kierunku zrobiłaś...
Jeśli czujesz, że własna firma to coś idealnego dla Ciebie, ale nie wiesz jak ruszyć...
Jeśli brakuje Ci wiary w to, że możesz osiągnąć sukces i chcesz nareszcie się odważyć zrobić pierwszy krok...

Koniec czekania, czas działania! Już 10 października rusza IV edycja Szkoły Liderek, unikalnego studium przedsiębiorczości dla kobiet pod hasłem "Liderka własnego życia: Od Pomysłu do Biznesu"!

Dołącz do Szkoły Liderek i przygotuj się do otwarcia własnego biznesu z polskimi bizneswomen! W IV edycji Szkoły Liderek będziesz mogła skorzystać z wiedzy, doświadczenia biznesowego i mentorskiego wsparcia m. in.:

  • Izabeli Makosz - założycielki i właścicielki firmy Time for Wax, obejmującej aż 7 salonów depilacji woskiem. Stworzyła polską markę, która ma na swoim koncie wiele dowodów uznania, zarówno środowisk biznesowych jak i ze strony klientów.
  • Magdy Bębenek -  autorki książek z serii "Polka potrafi" i podróżniczki. We wrześniu 2013 r. ukazał się debiut self-publishingowy Magdy, która w przeciągu 10 tygodni od jego premiery zarobiła na książce 30 000 zł, z zerowym budżetem marketingowym.
  • Patrycji Załug - bizneswoman, właścicielki Instytutu Przemiany i współwłaścicielki Akademii Kobiet Sukcesu, obecnie społeczności ponad 5 tysięcy kobiet. Po 10 latach pracy w korporacji, własny biznes zbudowała bez budżetu, polegając na swojej wiedzy, umiejętnościach i pewności siebie. Z jej autorskich warsztatów "Codziennie PEWNA SIEBIE" skorzystało już ponad 1000 kobiet! Współzałożycielka Szkoły Liderek.

Już tylko 4 miejsca czekają na najbardziej zmotywowane osoby, które czują się gotowe, aby wziąć życie we własne ręce i z pomocą praktyków biznesu przygotować i przetestować na rynku swój własny pomysł na biznes. Aplikuj do Szkoły Liderek i zostań liderką własnego życia! Dowiedz się więcej: http://www.kobietyisukces.pl/szkola-liderek

Patroni Medialni: Sukces Pisany Szminką, Pracuj.pl, Infor.pl
Partnerzy: Inspiration Space, Integria, Chiltern Business Farm, Centrum Łowicka, Jimdo, Atena Research&Consulting, BNI, Time for Wax, AJTeam, iBeauty.pl

Porozmawiaj o tym na naszym FORUM

Więcej informacji o wydarzeniu >>>

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł Partnerski

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Mateusz Rudaś

Doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »