| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Spółki > Zmiana w zarządzie spółki EOS KSI w Polsce

Zmiana w zarządzie spółki EOS KSI w Polsce

EOS KSI Polska informuje, że zgodnie z uchwałą Spółki z dnia 1 września Pan Dariusz Petynka został powołany do Zarządu Spółki, obejmując funkcję Prezesa Zarządu.

Dariusz Petynka z branżą usług finansowych związany jest od 15 lat. Karierę zawodową rozpoczął w 2002 roku w Departamencie Monitoringu i Windykacji  w ING Banku Śląskim. W latach 2004 – 2007 zajmował stanowiska menedżerskie w grupie KBC Departamentach Monitoringu i Windykacji Wierzytelności Detalicznych oraz Windykacji Consumer Finance Kredyt Banku. Następnie był Dyrektorem Departamentu Windykacji Detalicznej w ING Banku Śląskim. W ostatnich latach pełnił funkcję Dyrektora Windykacji w całej grupie Idea Bank. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarach implementowania projektów IT w obszarze windykacji oraz nadzorowania masowych procesów w zakresie Call Center i Customer Service.

Dariusz Petynka ekonomista z wykształcenia. Jest absolwentem GWSH w Katowicach, Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz Akademii Leona Koźmińskiego.

Wraz z nowym prezesem zarządu EOS w Polsce zapewnia sobie stabilną pozycję na rynku.

Dr. Helmut Hufnagel, członek zarządu Grupy EOS odpowiedzialny za Europę Wschodnią, podkreśla: „Dla Grupy EOS Polska jest bardzo ważnym rynkiem w Europie Wschodniej. EOS KSI ma w Polsce cały czas bardzo stabilną pozycję i wierzymy w dalszy dobry rozwój tej lokalizacji z panem Petynką na czele.“

Dariusz Petynka, nowo powołany Prezes Zarządu EOS KSI Polska wyjaśnia: „W długiej perspektywie rozpoznaję duży potencjał dla usług EOS KSI na polskim rynku. W szczególności doświadczenie EOS w zakupie wierzytelności umożliwia klientom zabezpieczenie swojej płynności, poprawę wskaźników finansowych, uwolnienie alokowanych zasobów i skoncentrowanie się na swoim podstawowym biznesie.“

Dariusz Petynka

Źródło: nieznane

EOS KSI Polska Sp. z o.o.

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7a,

02-366 Warszawa, Polska

Tel.: +48 22 318 56 00
Fax : +48 22 318 56 03

http://www.eos-ksi.pl

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR
VAT 2020. Komentarz199.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Koronawirus a przedsiębiorcy

Ostatnio na forum

Artykuł Partnerski

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Dagmara Jagodzińska

Specjalista w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa cywilnego, w tym w szczególności sprawach o rozwód, separację, władzę rodzicielską, alimenty, kontakty z małoletnimi, podział majątku dorobkowego po rozwodzie, zniesienie współwłasności, sprawach wynikających z umów darowizny oraz stosunków spadkowych w rodzinie i innych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »