| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Polecane strony WWW > Jak zarejestrować się na portalu Facebook?

Jak zarejestrować się na portalu Facebook?

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać portalu Facebook. Podobnie jak nasza rodzima platforma, Facebook umożliwia łatwy kontakt ze znajomymi. To, co wyróżnia tę platformę na tle konkurencji, to rygorystyczne i rozbudowane funkcje ochrony prywatności, a także platforma aplikacji oraz olbrzymia popularność. Jak zatem zarejestrować się na jednym z najpopularniejszych portali na świcie?

Nikogo nie trzeba przekonywać o tym, że rejestracja na Facebook’u jest łatwiejsza, niż mogłoby się wydawać. Facebook jest portalem dla wszystkich, a nie tylko dla tych, którzy opanowali skomplikowane procesy rejestracji. Po wejściu na stronę główną Facebooka od razu mamy do swojej dyspozycji formularz rejestracyjny. Od naszego własnego konta na FB dzieli nas jedynie kilka pól rejestracyjnych. Pamiętajmy, że pola te warto wypełnić prawdziwymi danymi, gdyż portal nie pokaże ich nikomu bez naszej zgody, a na ich nasi znajomi łatwiej nas odszukają.

Zobacz również: Komputer - Poradnik zakupowy

W następnym kroku musimy odpowiedzieć na kilka pytań ze strony portalu. Każde z nich można pominąć i odłożyć na później. Ponadto Facebook poprosi nas o podanie swoich kont pocztowych i kont na komunikatorach. W tym przypadku proces ten służy do importu kontaktów z listy mailingowej i komunikatora na utworzone przez nas konto. Im mniej informacji udzielimy, tym mniej naszych znajomych kreator zaproponuje na sam koniec procesu rejestracji. Pamiętajmy również, że informacje, które podaliśmy w portalu w każdej chwili można usunąć. 

Zobacz również: Komputer - Programy

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Impel Facility Services spółka z o.o.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »