reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Wiadomości

MSWiA o terminach i miejscach mszy św. oraz pogrzebów ofiar katastrofy

Aktualizacja: 16.04.2010

MSWiA podało informację o terminach i miejscach mszy św. oraz pogrzebów ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem. Informacje te będą na bieżąco aktualizowane. »

Będzie łatwiej otrzymać świadczenia pielęgnacyjne

Aktualizacja: 16.04.2010

Zdaniem resortu pracy osoba sprawująca opiekę nad niepełnosprawnym członkiem rodziny i otrzymująca z tego tytułu świadczenie pielęgnacyjne nie musi z nim mieszkać. »

Wzrasta zainteresowanie tymczasową formą zatrudnienia

Aktualizacja: 16.04.2010

Trudna sytuacja firm zajmujących się produkcją doprowadziła w ubiegłym roku do 25-proc. spadku liczby pracowników tymczasowych. W tym roku znów rośnie zainteresowanie tą formą zatrudnienia. »

Po wygaśnięciu długu podatnik zapłaci koszty egzekucji

Aktualizacja: 16.04.2010

Wygaśnięcie należności na rzecz Skarbu Państwa określonej w tytule wykonawczym nie spowoduje umorzenia kosztów związanych z postępowaniem egzekucyjnym. »

Urodziny warszawskiej giełdy w tle tragicznych wydarzeń

Aktualizacja: 16.04.2010

GPW pełnoletniość osiągnęła rok temu. Okrągłą rocznicę obchodzić będzie za dwanaście miesięcy. Choć dziś nie jest dobry czas na świętowanie nie sposób nie wspomnieć, że dziewiętnaście lat temu odbyła się pierwsza sesja na warszawskim parkiecie.  »

Wystawa gospodarcza w Inowrocławiu

Aktualizacja: 16.04.2010

W dniach 8-9 maja br. Urząd Miasta Inowrocławia wspólnie z Naczelną Organizacją Techniczną FSNT Rada w Inowrocławiu organizują kolejną edycję Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej, która daje okazję do zaprezentowania dokonań i osiągnięć przedsiębiorców, zaprezentowania planów inwestycyjnych. »

Niepewność na gieładch europejskich

Aktualizacja: 16.04.2010

W czwartek 15 kwietnia br. wśród inwestorów na europejskich parkietach panowała lekka niepewność, spora porcja danych makroekonomicznych, które okazały się mieszane, wpłynęła na zachowanie graczy w trakcie sesji. »

Pomoc finansowa dla rodzin ofiar katastrowy samolotu rządowego

Aktualizacja: 16.04.2010

MSWiA informuje, że udzielana jest pomoc finansowa dla osób, które straciły swoich bliskich w tragedii smoleńskiej. Wojewodowie nawiązali kontakt ze wszystkimi rodzinami. Dysponują środkami finansowymi, które przekazują na bieżąco rodzinom. »

Osłabienie wspólnej waluty

Aktualizacja: 16.04.2010

Umocnienie się wspólnej waluty w pierwszych dniach tygodnia w czwartek 15 kwietnia br. trwało niedługo.Jeszcze w środę wieczorem kurs euro sięgał 1,368 dolara. Dziś około południa wynosił już tylko 1,352 dolara. »

Niewielkie poprawki na warszawskim parkiecie

Aktualizacja: 16.04.2010

W czwartek 15 kwietnia br. sesja na warszawskim parkiecie zaczęła się dość optymistycznie. Główne indeksy na otwarciu zyskiwały po 0,5 proc., ustanawiając kolejne rekordy. »

Gold Finance: inflacja hamuje

Aktualizacja: 16.04.2010

Zgodnie z oczekiwaniami ekonomistów, wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych wyniósł w marcu 2,6 proc. »

Polbank EFG zmienia oprocentowanie kont oszczędnościowych

Aktualizacja: 16.04.2010

Polbank EFG zmienił oprocentowanie Konta Mocno Oszczędzającego. Od 14 kwietnia br. oszczędności niezależnie od wysokości depozytu oprocentowane są na 5,5 proc. w skali roku. »

Spadek inflacji jest zgodny z oczekiwaniami

Aktualizacja: 16.04.2010

Indeks wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych (CPI), który jest najpopularniejszą miarą inflacji pokazał spadek, co jest zgodne z oczekiwaniami ekonomistów. »

Polska ma dążyć do utrzymania wiarygodności w oczach świata

Aktualizacja: 15.04.2010

Rządzenie krajem to nie tylko ustanawianie głupich czy mądrych ustaw, ale przede wszystkim zarządzanie emocjami społecznymi. »

MG chce zalegalizować handel alkoholem w sieci

Aktualizacja: 15.04.2010

Przedsiębiorcy posiadający specjalne zezwolenie będą mogli sprzedawać alkohol w sieci. Kurier dostarczający towar będzie sprawdzał, czy kupujący jest pełnoletni. »

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Lirefay

Liferay tworzy oprogramowanie, które pomaga przedsiębiorstwom kreować doświadczenia cyfrowe poprzez komputery, urządzenia mobilne i inne punkty kontaktu. 

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama