| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP

Star Finance

Star Finance to sieć salonów świadcząca usługi finansowe dla mieszkańców małych i średnich miejscowości.

Star Finance
02-672 Warszawa
ul. Domaniewska 39A
mob. (+48) 509 330 087
tel. (22) 208 20 82
fax. (22) 208 20 93
partner@starfinance.pl

Franczyza Star Finance należy do branży związanej z bankowością i finansami.

Star Finance to sieć salonów świadcząca usługi finansowe dla mieszkańców małych i średnich miejscowości.

Wysoki standard naszych usług oparty jest na sprawdzonych rozwiązaniach biznesowych oraz unikalnym know-how wypracowanym przez lata przez uznaną sieć doradztwa finansowego – Gold Finance, która jest właścicielem marki Star Finance. Star Finance jest odpowiedzią na potrzeby rynku dotyczące zwiększenia dostępności usług finansowych w małych i średnich miastach Polski oraz popularności franczyzowego modelu prowadzenia własnego biznesu.

W naszym portfolio znajdują się instytucje finansowe oferujące kredyty hipoteczne oraz szybkie kredyty gotówkowe, m.in. Pekao SA, PKO BP, Eurobank, Multibank, GETIN Bank oraz Bank BPH. Gwarantem bezpiecznych i szybkich płatności kasowych jest bank DnB Nord. Doładowania telefonów komórkowych możliwe są dzięki współpracy z firmą Blue Pay, która posiada w ofercie wszystkie dostępne marki pre-paidowe na rynku (m.in. Heyah, Play, Simplus, Tak Tak).

Star Finance to pomoc w codziennych finansach, ale również chęć pomagania najbardziej potrzebującym. W ramach specjalnego programu „Społeczna Odpowiedzialność Biznesu” przekazujemy 0,5 proc. dochodu każdego z naszych salonów najbardziej potrzebującym dzieciom poprzez Fundację Polsat. Projekt ten realizujemy dzięki naszym klientom którzy korzystając z naszych usług budują wartość tego przedsięwzięcia.

Dostarczanie w szybki i profesjonalny sposób kompleksowych usług finansowych skierowanych do całej rodziny i dostępnych blisko domu.

Sieć Star Finance jest budowana we wszystkich miastach Polski powyżej 8 tys. mieszkańców.

Star Finance nawiązuje współpracę z osobami posiadającymi minimum roczne doświadczenie w działalności związanej z pośrednictwem w udzielaniu kredytów, pośrednictwem finansowym lub ubezpieczeniowym.

W przypadku przedsiębiorców nie posiadających doświadczenia, Partner przed podpisaniem umowy franczyzowej zatrudnia na czas nieokreślony minimum jedną osobę z co najmniej rocznym doświadczeniem w branży, której doświadczanie uprzednio weryfikuje Star Finance. Proces ten ma na celu usprawnienie w prowadzenia Salonu Finansowego szczególnie w pierwszych miesiącach, które są bardzo istotne w tego rodzaju działalności.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Ewelina Krzysztofik

Dyrektor zarządzający 2Sisters PR

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »