| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP

Oferty szkoleń

Warsztaty „Prawo pracy w ujęciu syntetycznym. Typowy przebieg kariery zawodowej przeciętnego Kowalskiego”

Aktualizacja: 29.06.2015

Zapraszamy do udziału w warsztatach „Prawo pracy w ujęciu syntetycznym. Typowy przebieg kariery zawodowej przeciętnego Kowalskiego”, które odbędą się w Warszawie w dniu 4 sierpnia 2015 r. Patronat medialny nad warsztatami objął portal Infor.pl »

Szkolenie "Zatrudnienie cudzoziemców w Polsce – w tym poprzez agencje zatrudnienia"

Aktualizacja: 29.06.2015

Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu "Zatrudnienie cudzoziemców w Polsce – w tym poprzez agencje zatrudnienia", które odbędzie się 3 lipca 2015 r. w Warszawie. »

Szkolenie "Podatek VAT - Zmiany od 1 lipca 2015 r."

Aktualizacja: 29.06.2015

Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu "Podatek VAT - Zmiany od 1 lipca 2015 r.", które odbędzie się 2 lipca 2015 r. w Warszawie. »

Relacja z czwartej ogólnopolskiej gali Businesswoman Roku 2014

Aktualizacja: 24.06.2015

Za nami czwarta edycja konkursu o tytuł Businesswoman Roku 2014 organizowanego przez redakcję magazynu „Businesswoman & life”! Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z wydarzenia. »

"Biznes i technologie" - 21-22 lipca w Warszawie

Aktualizacja: 16.06.2015

Serdecznie zapraszamy do udziału dwudniowym wydarzeniu „Biznes i technologie”, które odbędzie się 21-22 lipca w Warszawie. Jest to wyjątkowe potkanie wszystkich branż mające na celu przedstawienie różnorodnych rozwiązań technologicznych, wspierających działalność firm. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl »

Warsztaty „Prawo autorskie IT w zamówieniach publicznych” – 29 lipca w Warszawie

Aktualizacja: 16.06.2015

Zapraszamy na warsztaty „Prawo autorskie IT w zamówieniach publicznych”, które odbędą się 29 lipca w Warszawie. Portal Infor.pl objął warsztaty patronatem medialnym. »

Szkolenie „Elektroniczne usługi publiczne – jak korzystać z ePUAP?” – 29 lipca

Aktualizacja: 16.06.2015

Zapraszamy na szkolenie „Elektroniczne usługi publiczne – jak korzystać z ePUAP?”, które odbędzie się 29 lipca w Warszawie. Patronat medialny nad szkoleniem objął portal Infor.pl »

Warsztaty „Pranie pieniędzy w prawie polskim z uwzględnieniem rozwiązań wspólnotowych – podejście praktyczne” – 9 lipca w Warszawie

Aktualizacja: 16.06.2015

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach „Pranie pieniędzy w prawie polskim z uwzględnieniem rozwiązań wspólnotowych (III Dyrektywa oraz założenia IV Dyrektywy) – podejście praktyczne”, które odbędą się 9 lipca w Warszawie. Patronat medialny nad warsztatami objął portal Infor.pl »

Warsztaty „Rozliczenia honorariów autorskich. Opodatkowanie i oskładkowanie wynagrodzeń” – 8 lipca w Warszawie

Aktualizacja: 16.06.2015

Zapraszamy na warsztaty „Rozliczenia honorariów autorskich. Opodatkowanie i oskładkowanie wynagrodzeń”, które odbędą się 8 lipca w Warszawie. Portal Infor.pl objął patronat medialny nad warsztatami. »

Warsztaty "Open source intelligence (OSINT)" 1-2 lipca 2015 r.

Aktualizacja: 10.06.2015

Zapraszamy na warsztaty "Open source intelligence (OSINT). Techniki i narzędzia pozyskiwania informacji z otwartych źródeł", które odbędą się w dniach 1-2 lipca 2015 r. »

Jak odzyskać 2 godziny dziennie, które tracisz każdego dnia? 2 godzinny warsztat dla przedsiębiorców i menedżerów – 16 czerwca 2015 r.

Aktualizacja: 08.06.2015

Czy chociaż znasz zasady zarządzania czasem… nadal nie osiągasz swoich celów biznesowych? Zapraszamy na warsztat "Zaprojektuj swój czas”, który odbędzie się we wtorek 16 czerwca 2015, w godzinach 17.00-19.00 w Warszawie ul. Narbutta 40/13. Szkolenie skierowane jest do menadżerów i przedsiębiorców. Do wszystkich, którzy stoją przed wyzwaniem natłoku zadań i chcieliby osiągać wysoką efektywność osobistą nie płacąc przy tym zbyt dużych kosztów związanych z brakiem czasu i życiem w ciągłym pośpiechu. Portal Infor.pl objął patronat medialny nad warsztatami. »

Przedsiębiorco, od sukcesu dzieli Cię tylko 12 kroków

Aktualizacja: 03.06.2015

Ruszyły zapisy na cykl konferencji, skierowanych do przedsiębiorców, właścicieli firm oraz osób marzących o własnym biznesie. Fundacja „Twoja Inicjatywa!” zorganizuje łącznie 16 konferencji, które odbędą się w 4 miastach: Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie. W roli ekspertów wystąpią znani menedżerowie, mówcy i szkoleniowcy m.in. Jacek Walkiewicz, Tomasz Kammel, Robert Korzeniowski, Otylia Jędrzejczak oraz specjaliści w kluczowych dziedzinach związanych z prowadzeniem biznesu takich jak księgowość, marketing, finansowanie, inwestowanie, zarządzanie ludźmi etc. Patronat medialny nad cyklem konferencji objął portal Infor.pl »

Szkolenie „Umowy wdrożeniowe IT – aspekty prawne i praktyczne” – 7 lipca w Warszawie

Aktualizacja: 29.05.2015

Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu „Umowy wdrożeniowe IT – aspekty prawne i praktyczne”, które odbędzie się 7 lipca w Warszawie. Patronat medialny nad szkoleniem objął portal Infor.pl »

Konferencja „U siebie czy na zewnątrz? Własna serwerownia vs. usługi data center” - 23 czerwca

Aktualizacja: 29.05.2015

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji „U siebie czy na zewnątrz? Własna serwerownia vs. usługi data center”, która odbędzie się 23 czerwca w Warszawie. Patronat medialny nad konferencją objął portal Infor.pl »

Konferencja "Odkryj potencjał firmy z SAP Business One" - 17 i 18 czerwca

Aktualizacja: 27.05.2015

Zapraszamy na konferencję, dla firm małych i średnich, której tematyka dedykowana będzie nowemu podejściu do zarządzania firmą przy wykorzystaniu SAP Business One. Konferencja zaplanowana jest na 17 czerwca 2015 r. w Katowicach i 18 czerwca 2015 r. w Warszawie. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl »

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł partnerski

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

BSWW Legal & Tax

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »