| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Personel > Rekrutacja > Zamów za darmo CV przez internet

Zamów za darmo CV przez internet

Fabryka CV, to darmowa usługa świadczona od niedawna przez Zieloną Linię, czyli Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia. Każdy może zamówić opracowanie CV (także w jęz. angielskim), a także listu motywacyjnego na stronie zielonalinia.gov.pl. Czas realizacji zamówienia – do 5 dni roboczych.

Najpierw trzeba się zarejestrować w portalu Zielona Linia, wypełniając formularz on-line.

Potem trzeba wybrać jedną z trzech opcji:

a) stwórz CV od podstaw lub pozwól nam ulepszyć  przygotowane przez Ciebie CV,

b) zamów pakiet – CV + List motywacyjny,

c) przetłumacz CV na język angielski.

Następnie trzeba przesłać niezbędne dane potrzebne do przygotowania CV lub listu motywacyjnego.

W sytuacji konieczności ewentualnego uzupełnienia brakujących informacji Zielona Linia będzie się kontaktować z Zamawiającym drogą telefoniczną lub elektroniczną.

Zielona Linia nie ponosi odpowiedzialności za przesunięcia oraz zmiany w formatowaniu  tekstu, które wynikają z różnic w oprogramowaniu i ustawieniach programów do edycji plików tekstowych.

Fabryka CV Zielonej Linii

Usługa realizowana jest w terminie od  3 do 5 dni roboczych. Czas realizacji usługi liczony jest od dnia zebrania wszystkich niezbędnych informacji od Zamawiającego.

Zrealizowanie usługi następuje w momencie pełnej akceptacji przygotowanych przez Zieloną Linię dokumentów przez Zamawiającego.

Dane osobowe Zamawiających przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi oraz do działań informacyjnych Zielonej Linii i nie są udostępniane żadnym podmiotom trzecim bez zgody Zamawiającego.

Kiedy prezenty firmy dla pracowników są zwolnione z PIT

PIT-2 i inne oświadczenia, które zmniejszają zaliczki na PIT

Zielona Linia przetwarza dane osobowe zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz. 1024).

Zamawiający CV otrzyma CV w  pliku, który będzie mógł samodzielnie edytować i wykorzystać podczas wielu rekrutacji.

Istnieje możliwość umieszczenia przygotowanego CV w bazie CV Zielonej Linii, do której dostęp mają pracodawcy współpracujący z Zieloną Linią.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł Partnerski

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUP

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »